• Informacje na temat:

  domowe malowanie włosów

Artykuły na temat: domowe malowanie włosów
 • Malowanie henną: By nie pozostał ślad

  ...​Malowanie ciała henną - taka ozdoba może być ryzykowna. Na co uważać? Radzi Ewa Daniel, toksykolog, szefowa międzynarodowej organizacji Allergy Certified.

 • ...nawilżenie, jeśli po prysznicu i domowej depilacji posmarujesz ją olejkiem lub odżywczym balsamem do ciała. Raz w tygodniu wymasuj łydki ziarnistym peelingiem do ciała, np. Tutti Frutti, Farmona, ok. 15(...) lakierem do włosów.

 • ...wysuszeniu włosy przylegają do skóry głowy? Jest na to sposób. Użyj pianki zwiększającej objętość. Po umyciu włosów wczesz w nie grzebieniem piankę (kleks wielkości orzecha włoskiego). Następnie pochyl(...) pielęgnacji i do stylizacji), można też optycznie zagęścić je balejażem. Delikatne, przenikające się refleksy lub pasemka sprawiają, że włosów wydaje się więcej, a fryzura jest bujniejsza. Warto też...

 • Chwila relaksu po przedświątecznych porządkach i bieganiu po sklepach przyda się każdej z nas. A że jest ku temu idealna okazja w postaci przygotowań do sylwestra, to tylko dodatkowa motywacja, by pozwolić sobie na usprawiedliwioną przerwę od wszystkich obowiązków. Poświęć kilka godzin na domowe spa. Poczujesz się świeżo, lekko i pięknie.

 • Domowe Spa dla twoich stóp

  Stworzenie domowego SPA dla stóp nie jest wcale bardzo kosztowne, ani skomplikowane.

 • ...w celu zakupienia jedzenia. Kupuję ubrania, kosmetyki a z przyjaciółkami zdarza mi się nawet wyjść na miasto(Matko Boska!). Piszę to, bo mam dość już stereotypu kury domowej. Pewnie nie tylko ja mam...

 • Mąka ziemniaczana przydatna poza kuchnią

  Skrobia jest łagodna dla skóry, nie podrażnia jej i nie zatyka porów. Wspomaga leczenie egzemy. Warto mieć ją pod ręką, bo pomaga zwiększyć objętość włosów, sprawdza się jako baza do maseczek i pomaga usunąć zabrudzenia. Lista zastosowań jest długa.

 • Młodsza na wiosnę

  Nie dokładaj sobie z kolejną wiosną zmarszczek, przebarwień i lat. Domowe zabiegi i sprawdzone triki pomogą ci oszukać upływający czas, wyglądać i czuć się lepiej. Warunek: musisz być systematyczna.

 • Le Corbusier: Droga na szczyt

  Początek XX wieku był erą maszyn - samochodów, lokomotyw, samolotów i masowej produkcji w fabrykach - więc najbardziej podstawowa potrzeba życiowa, to znaczy mieszkanie w domach i miastach, wymagała takiej samej modernizacji. Wytworny przybysz o zaczesanych do tyłu włosach i okrągłych okularach w czarnych oprawkach przywiózł ze sobą nowy sposób życia. Wtedy Charles-Édouard Jeanneret-Gris przeobraził się w słynnego architekta Le Corbusiera i wdał w romans z równie znaną Josephine Baker.

 • Czas zacząć kolejny sezon. Na scenę zapraszamy błękit, róż i czerwień. Główne role przypadną szminkom, tuszom i cieniom do powiek. Mocnych wrażeń dostarczą nam nowe odcienie koloryzacji włosów, a w powietrzu poczujemy woń świeżych perfum. Będzie się działo! Joanna Hryniewicka...