• Informacje na temat:

  dobry kosmetyk do prostowania włosów

Artykuły na temat: dobry kosmetyk do prostowania włosów
 • Jak nie zniszczyć włosów przy prostowaniu?

  Wysoka temperatura i nieumiejętne korzystanie z urządzeń do stylizacji w prosty sposób mogą sprawić, że nasze włosy będą przesuszone i zniszczone. Czy chcąc uniknąć doprowadzenia fryzury do ruiny musimy zrezygnować z prostowania?

 • Idealnie proste włosy albo regularne loki rzadko występują w naturze. Co zrobić, żeby zawsze wyglądały tak, jak chcesz? To zależy od długości włosów i efektu, który zamierzasz uzyskać. Dobrze dopasowane kosmetyki do stylizacji będą pomocne w każdym przypadku.

 • Jak zapanować nad puszącymi się włosami?

  ..., dzięki czemu łuski pozostaną zasklepione. Błędem jest również intensywne wcieranie szamponu i mocne szorowanie, co niszczy strukturę włosów. Aby tego uniknąć wystarczy, że delikatnie wmasujemy kosmetyk w skórę głowy, lekko przeczeszemy włosy pianą, a następnie dokładnie go spłuczemy. Jeśli mimo zmiany nawyków wciąż zmagamy się z puszącymi się włosami, powinnyśmy skorzystać z kosmetyków...

 • Olejowanie włosów: czy i jak działa?

  Znany w kosmetyce od lat olej do włosów właśnie przechodzi swój renesans. Nic w tym dziwnego. Dobrze dobrany olejek do włosów odbudowuje zniszczone pasma, chroni przed szkodliwymi warunkami zewnętrznymi, a przede wszystkim – sprawia, że włosy stają się bardziej witalne. Jeśli nie wierzysz, że olejowanie włosów może sprawić cuda, sprawdź, jak matka natura pomaga w codziennej ochronie naszych loków.

 • Kosmetyki, które warto wziąć do sauny

  Sauna, gorąca kąpiel lub prysznic. Tyle wystarczy, żeby kosmetyki pokazały sto procent swoich możliwości. Bo na dobrze oczyszczonej, rozgrzanej skórze większość z nich działa szybciej i lepiej. Ale to nie wszystko, w kremach do twarzy, balsamach do ciała i odżywkach do włosów są nowoczesne składniki, które uaktywniają się dopiero pod wpływem wysokiej temperatury.

 • Ratunek dla cienkich włosów

  .... 5 Nie prostuj włosów ani wygła dzającymi kosmetykami, ani prostownicą. Wysoka temperatura błyskawicznie je spali. W dodatku cienkie pasma wyglądają korzystniej, gdy są puszyste, a nie supergładkie. Lepiej(...) włosów. Nie powinny na nich zostać żadne osady z kosmetyków. Częste poprawianie fryzury Nieważne, czy robisz to szczotką, grze bieniem, czy palcami – cienkie włosy nie lubią dotykania. Wysiłek...

 • Stylizuj z głową

  Codzienna stylizacja: suszenie, prostowanie i kręcenie włosów wysuszają je i powodują, że stają się łamliwe. To mity!

 • W olejku jest moc

  Nowa metoda pielęgnacji włosów.

 • Włosy łamliwe i kruche. Jak o nie dbać?

  ..., kruszyć i wypadać. Trzeba obchodzić się z nimi delikatnie, zmniejszając zabiegi stylizacyjne do minimum i stosując tylko wybrane kosmetyki. Delikatne mycie Pielęgnacja włosów zaczyna się od(...) i zdrowej diety. Piękne włosy - zdrowa dieta Odpowiednia dieta może zadziałać jak dobry kosmetyk. Cytryny, jabłka, kiwi, ciemnozielone warzywa, orzechy, jajka, drób, przetwory mleczne,  pomidory - te...

 • Jak prawidłowo dbać o skórę głowy

  Podstawowym warunkiem pięknych włosów jest zdrowa skóra głowy - bez łupieżu czy tendencji do przetłuszczania. Czy wiemy jak o nią skutecznie zadbać?