• Informacje na temat:

  dezodorant antyperspirant spray

Artykuły na temat: dezodorant antyperspirant spray
 • Oba kosmetyki działają tak samo - MIT Chociaż nazwy: antyperspirant i dezodorant czasem stosujemy wymiennie, kosmetyki te mają inne właściwości. ✔ Antyperspirant ogranicza wydzielanie potu, bo(...) Antyperspiranty i dezodoranty stosujemy tylko pod pachami. Latem pomocne będą też preparaty przeciwpotowe do stóp, np. spreje z talkiem lub antyperspiranty w kremie. Do odświeżania ciała służą natomiast...

 • adidas: Antyperspirant Adipower

  Marka kosmetyczna adidas wprowadza na rynek nowy antyperspirant ADIPOWER zawierający technologię Smart Body Response, która zapewnia 72-godzinną ochronę.

 • Aby dezodorant był skuteczny

  ...dezodorant, który maskuje przykry zapach potu. Najlepszy będzie preparat bezalkoholowy i bezzapachowy, ale z dodatkiem alantoiny czy wyciągu z aloesu (łagodzą skórne podrażnienia). Jeśli dużo się pocisz, zaopatrz się w antyperspirant - zmniejsza wydzielanie potu. Zawiera bowiem sole glinu, zwężające ujścia gruczołów potowych. 2. Kulka, spray, a może krem? Zarówno dezodorant, jak i antyperspirant...

 • Adipower, adidas

  Marka kosmetyczna adidas wprowadza na rynek nowy antyperspirant Adipower zawierający technologię Smart Body Response, która zapewnia 72-godzinną ochronę.

 • Dezodoranty ekologiczne – mały przegląd

  Dezodoranty, które kupimy w każdej drogerii, markecie czy nawet kiosku, są toksyczne, a więc niebezpieczne dla naszego zdrowia. Nie tylko dla nas są one groźne, ale również źle oddziałują na środowisko. Na szczęście istnieje zdrowsza alternatywa w postaci dezodorantów naturalnych. W mydlarniach dostępne są bio dezodoranty w sztyfcie, krysztale, sprayu i wersji roll on.

 • Piękno i pewność przez cały dzień...

  Aby osiągnąć tak pożądany efekt została stworzona nowa linia antyperspirantów i dezodorantów pielęgnacyjnych Lirene, które działają 24h, nie pozostawiają białych plam na skórze i ubraniu oraz nie zawierają alkoholu.

 • Dezodoranty, które zahamują pocenie

  ...: 1. CD, dezodorant w sprayu nie zawiera soli aluminium, ale daje 24-godzinną ochronę, ok. 11 zł; 2. Dove, antyperspirant w sztyfcie z 1/3 kremu nawilżającego i wit. E, ok. 13 zł; 3. Garnier, Neo(...) preparaty, które temu zaradzą. Zwykłe dezodoranty nie działają przeciwpotnie. Hamują jedynie rozkład potu, niwelując jego zapach. Przy wzmożonej potliwości to za mało. Antyperspirant, dzięki zawartym...

 • NIVEA Deo Sensitive Protect

  Dla wszystkich wrażliwych Panów i dla wszystkich Pań, które kochają wrażliwych mężczyzn NIVEA oferuje nową linię dezodorantów - Deo Sensitive Protect.

 • Antyperspiranty, dezodoranty... Prawdy i mity

  Oba kosmetyki działają tak samo: MIT Chociaż nazwy: antyperspirant i dezodorant czasem stosujemy wymiennie, kosmetyki te mają inne właściwości. Antyperspirant ogranicza wydzielanie potu, bo przejściowo zatyka ujścia gruczołów potowych. Dezodorant natomiast zapobiega namnażaniu się bakterii, które wywołują przykry zapach. Nakładamy je tylko miejscowo: PRAWDA Antyperspiranty i dezodoranty...

 • NIVEA Deo BALANCE

  Nowy dezodorant NIVEA Deo BALANCE zapewnia uczucie jedwabistej gładkości natychmiast po zastosowaniu, a jego orzeźwiający zapach pobudza zmysły. Dobre samopoczucie przez cały dzień gwarantowane!