• Informacje na temat:

  depilacja twarzy mężczyzn

Artykuły na temat: depilacja twarzy mężczyzn
 • Depilacja laserowa – na czym polega i co ją wyróżnia?

  Bolesne wyrywanie niechcianych włosków za pomocą depilatora lub plastrów z woskiem czy żmudne i powodujące podrażnienia golenie maszynką – metody te nie należą ani do przyjemnych, ani do skutecznych. Włoski po pewnym czasie i tak odrosną… Alternatywą może okazać się coraz popularniejsza depilacja laserowa. Wyjaśniamy, na czym polega.

 • Tak gładko na tak długo! – o depilacji metodą IPL.

  Wiele kobiet marzy o długotrwałym efekcie gładkiej skóry, bez konieczności częstego powtarzania zabiegu golenia lub depilacji. Niewiele wie, że można tego dokonać w prosty sposób. Fotodepilacja(...), ale również pewne partie twarzy. Przykładem może być system i-Light Pro Face & Body marki Remington posiada dwie wymienne głowice, z których jedna służy do depilacji ciała zarówno Pań i Panów, druga...

 • Mankamenty kobiecej urody, które odstraszają mężczyzn

  Każda kobieta chciałaby zawsze czuć się dobrze we własnej skórze i podobać się mężczyznom. Tymczasem urodowe wpadki mogą przydarzyć się każdemu, szczególnie osobom będącym w stałych, długoletnich związkach.

 • Pod jemiołą 56% kobiet chce spotkać gładko ogolonego mężczyznę

  .... Najczęściej wymienianie to: stylizacja włosów (93%), wybór idealnego stroju (91%), oczyszczanie twarzy (90%) i depilacja nóg (88%). Ponad jedna trzecia badanych (35%) nie może wyjść z domu bez zrobienia selfie(...)Przez 2016 rok przewinęło się sporo zróżnicowanych trendów na męski zarost, ale aż 46% badanych kobiet twierdzi, że w tym i kolejnym roku najlepszy look dla mężczyzny to kilkudniowy zarost. Niemniej...

 • Wypielęgnuj skórę na wiosnę!

  Gdy za oknami ożywa przyroda, warto też zmienić co nieco w pielęgnacji twarzy i ciała. Aby efekty oszałamiały najlepiej wybrać się do gabinetu specjalisty lub zainwestować w produkty z wyższej półki o bardziej zaawansowanym składzie. Co wybrać?

 • Wypielęgnuj skórę na wiosnę!

  Gdy za oknami ożywa przyroda, warto też zmienić co nieco w pielęgnacji twarzy i ciała. Aby efekty oszałamiały najlepiej wybrać się do gabinetu specjalisty lub zainwestować w produkty z wyższej półki o bardziej zaawansowanym składzie. Co wybrać?

 • 5 zmian na ciele, których wstydzą się mężczyźni

  Nadmierna potliwość, zmiany w okolicach intymnych, łysienie, trądzik, wrastające włoski – mężczyźni niechętnie chcą rozmawiać o tych przypadłościach. Niestety, zignorowane mogą postępować. Jak poradzić sobie z problemami, które dla wielu mężczyzn są krępujące?

 • Włoski (nie tylko) dla początkujących

  Depilacja. Nie lubimy jej, ale nie wyobrażamy sobie bez niej życia. Metody są różne, każda ma plusy i minusy. Jak osiągnąć idealny efekt gładkości bez zagryzania warg i zaciskania pasa?

 • Zanim staniesz na ślubnym kobiercu

  ..." męskie rysy twarzy. Wypełniacze skórne odbudowujące strukturę skóry, takie jak Radiesse, wykazują się szczególną skutecznością w zabiegach dla mężczyzn, które mają na celu poprawę kondycji skóry(...) wzrasta. Chcą wyglądać po prostu młodziej i bardziej atrakcyjnie, tak jak ich partnerki. Jest jednak jeden warunek - nie może być widać, że coś sobie zrobili. Coraz więcej mężczyzn jest zainteresowanych...

 • Zanim staniesz na ślubnym kobiercu

  ...i "wyrzeźbić" męskie rysy twarzy. Wypełniacze skórne odbudowujące strukturę skóry, takie jak Radiesse, wykazują się szczególną skutecznością w zabiegach dla mężczyzn, które mają na celu poprawę kondycji skóry(...) wzrasta. Chcą wyglądać po prostu młodziej i bardziej atrakcyjnie, tak jak ich partnerki. Jest jednak jeden warunek - nie może być widać, że coś sobie zrobili. Coraz więcej mężczyzn jest...