• Informacje na temat:

  czym najlepiej zamykać naczynka

Artykuły na temat: czym najlepiej zamykać naczynka
 • Kruche naczynka: Najlepsza pora, by je wzmocnić

  ...i większe osłabienie naczynek. Łagodny demakijaż chroni naskórek Oczyszczając skórę, traktuj ją jak wyjątkowo wrażliwą i stosuj łagodne preparaty przeznaczone dla niej. Najlepiej sprawdzi się płyn micelarny, który nie osłabia delikatnej warstwy zewnętrznej naskórka. A podczas mycia działa łagodząco i zmniejsza rozszerzone naczynka. ● Delikatnie zmywaj twarz i oczy Zwilż preparatem płatek...

 • Q10, które najlepiej działają, gdy są w kremie? One również znajdują się już na liście składników żeli. Żeby nie straciły skuteczności, zamyka się je w specjalnych lipidowych „transporterach”. Nowość(...) właściwości – przyspieszające odnowę naskórka, oczyszczające – mają też enzymy owocowe, np. z papai czy grejpfruta. I również one najlepiej działają w żelu. Szybko łagodzą Żel błyskawicznie likwiduje...

 • Rumień, który nie chce zniknąć, małe rozszerzone naczynka na policzkach, brodzie i w okolicy nosa. To cechy typowe dla cery naczynkowej. Rumień powstaje...

 • Potyczki z "pajączkami"

  Rumień, który nie chce zniknąć, małe rozszerzone naczynka na policzkach, brodzie i w okolicy nosa. To cechy typowe dla cery naczynkowej.

 • Pękające naczynka są zmorą wielu kobiet. Czerwone pajączki na twarzy pojawiają się, gdy pijesz gorącą herbatę, jesz pikantne danie lub bardzo się denerwujesz. Jak dbać o taką cerę, aby naczynka nie pękały?

 • Żeby nie pękały

  Pękające naczynka są zmorą wielu kobiet. Czerwone pajączki na twarzy pojawiają się, gdy pijesz gorącą herbatę, jesz pikantne danie lub bardzo się denerwujesz. Jak dbać o taką cerę, aby naczynka nie pękały?

 • Kłopotliwe pamiątki na skórze

  Muszelka znad morza, ciupaga z Tatr, a na twarzy ciemne plamy? Pamiątki po lecie nie zawsze muszą się dobrze kojarzyć. Kobieca skóra jest podatna na różnego rodzaju problemy, od przebarwień poprzez rozszerzone naczynka, aż po fotostarzenie. Kiedy jesień jest już w pełni, to czas, aby się z nimi rozprawić. Podpowiadamy jak się ich pozbyć, a także radzimy, kiedy rozpocząć laseroterapię.

 • Jak właściwie dbać o delikatną skórę dłoni?

  ...laserem lub IPL. Zabiegi najlepiej robić jesienią, wiosną i podczas łagodnej zimy.

 • Skóra naczynkowa latem

  Popękane naczynka to jedna z najtrudniejszych do wyleczenia dolegliwości. Wrażliwość skóry jest w znacznej mierze uzależniona od czynników atmosferycznych oraz kosmetyków. Czasami jednak dobór odpowiednich preparatów nie wystarcza, by skutecznie pozbyć się problemu.

 • ...w Warszawie: Pani Aldono, czerwone kropki, przypominające piegi, to prawdopodobnie tzw. rubinki, czyli rozszerzone naczynka krwionośne. Są to niegroźne zmiany, które można usunąć za pomocą elektrokoagulacji(...) zbytnio moczyć skóry ani smarować jej kremami, ponieważ może dojść do podrażnienia. Zaczerwienione miejsca najlepiej przypudrować zasypką Alantan z apteki.