• Informacje na temat:

  cera naczynkowa jak leczyć

Artykuły na temat: cera naczynkowa jak leczyć
 • Piękna cera bez pajączków

  ...raz przetrzeć skórę tonikiem, by zebrać resztki mleczka. Ponieważ w nocy cera regeneruje się najlepiej i najszybciej, dostarczmy jej w kremach jak najwięcej składników obkurczających naczynka(...)Chronimy skórę, nim wyjdziemy z domu Skóra naczynkowa jest wyjątkowo wrażliwa na chłód, wiatr i coraz mocniejsze słońce. Dlatego o poranku będzie nam wdzięczna za porcję kremu o dobrych...

 • Cera naczynkowa: Jak sobie z nią radzić?

  Rumień, rozszerzone i popękane naczynka, trądzik różowaty – cera naczynkowa potrafi być bardzo kłopotliwa. Jednak jeśli zaczniesz starannie ją pielęgnować i dodatkowo zastosujesz odpowiednie zabiegi zamykające naczynka, na pewno na długo pozbędziesz się jej przykrych objawów.

 • ...pielęgnował skórę, a nie jej szkodził, powinien być dobrze dobrany. ● Piling drobnoziarnisty nadaje się do prawie każdego rodzaju skóry (wyjątkiem jest cera wrażliwa i naczynkowa). Jego drobinki(...) polega na tym, że starsze komórki z głębi skóry migrują do wierzchnich warstw naskórka. Po jakimś czasie obumierają i odrywają się. Jednak zanim odpadną, zalegają jakiś czas na skórze. Powoduje to...

 • Zapalenie zatok: Jak zmniejszyć ból

  ​Nos zawalony, a w głowie huczy, aż rozsadza czaszkę? Warto wspomóc antybiotyk domowymi metodami.

 • Makijaż i pielęgnacja skóry naczynkowej – to koniecznie musisz wiedzieć

  Tak zwana cera naczynkowa to nic innego jak cera nadreaktywna, ze zbyt mało uelastycznionymi ściankami naczynek krwionośnych. Przez swoją dysfunkcję, pod wpływem różnych czynników zewnętrznych(...). Cera naczynkowa pozostawiona sama sobie (bez odpowiedniego leczenia i pielęgnacji) może prowadzić do trudnego w leczeniu trądziku różowatego. Szacuje się, że cerę naczynkową ma aż 60 procent polskiego...

 • Zadbaj o piękną cerę

  Problemy z trądzikiem, pękniętymi naczynkami i znamionami, nadmiernie sucha bądź zbyt tłusta twarz - to tylko wybrane problemy, jakich przysparza nam skóra. Dermatolog dr Oksana Zarewicz radzi jak z tymi problemami postępować.

 • Kremy na problemy skórne

  Mam trądzik, szukam dobrego kosmetyku. Co skutecznie rozjaśni przebarwienia? Jakiego kremu powinnam używać do cery naczynkowej? Dostajemy sporo takich pytań. Co radzimy? Nie eksperymentować. I nie testować kolejnych nowości. Dlatego poprosiłyśmy dermatologów o wytypowanie kosmetyków, które najlepiej pomagają pozbyć się popularnych problemów z cerą.

 • Cieszysz się latem, ale Twoja skóra nie sprawia wrażenia równie zadowolonej. Niestety, słońce często nasila wszystkie jej problemy. Jak sobie z tym poradzić?

 • Skóra specjalnej troski

  Cieszysz się latem, ale twoja skóra nie sprawia wrażenia równie zadowolonej. Niestety, słońce często nasila wszystkie jej problemy. Jak sobie z tym poradzić?

 • Popękane naczynka na twarzy – to nie problem!

  Szacuje się, że z trwałymi lub przejściowymi problemami z rozszerzonymi czy pękającymi naczynkami krwionośnymi zmaga się aż 60% populacji! Czerwone plamki na skórze (zwłaszcza w okolicach nosa, na policzkach i na brodzie), „pajączki”, rumieniec, który nie znika nawet, gdy opadną emocje – to oznaki zbyt kruchych lub mało elastycznych naczynek. Sprawdź, jak sobie z tym radzić!