• Informacje na temat:

  cera naczynkowa jak leczyć

Artykuły na temat: cera naczynkowa jak leczyć
 • Piękna cera bez pajączków

  ...raz przetrzeć skórę tonikiem, by zebrać resztki mleczka. Ponieważ w nocy cera regeneruje się najlepiej i najszybciej, dostarczmy jej w kremach jak najwięcej składników obkurczających naczynka(...)Chronimy skórę, nim wyjdziemy z domu Skóra naczynkowa jest wyjątkowo wrażliwa na chłód, wiatr i coraz mocniejsze słońce. Dlatego o poranku będzie nam wdzięczna za porcję kremu o dobrych...

 • Cera naczynkowa: Jak sobie z nią radzić?

  Rumień, rozszerzone i popękane naczynka, trądzik różowaty – cera naczynkowa potrafi być bardzo kłopotliwa. Jednak jeśli zaczniesz starannie ją pielęgnować i dodatkowo zastosujesz odpowiednie zabiegi zamykające naczynka, na pewno na długo pozbędziesz się jej przykrych objawów.

 • ...pielęgnował skórę, a nie jej szkodził, powinien być dobrze dobrany. ● Piling drobnoziarnisty nadaje się do prawie każdego rodzaju skóry (wyjątkiem jest cera wrażliwa i naczynkowa). Jego drobinki(...) polega na tym, że starsze komórki z głębi skóry migrują do wierzchnich warstw naskórka. Po jakimś czasie obumierają i odrywają się. Jednak zanim odpadną, zalegają jakiś czas na skórze. Powoduje to...

 • Zapalenie zatok: Jak zmniejszyć ból

  ​Nos zawalony, a w głowie huczy, aż rozsadza czaszkę? Warto wspomóc antybiotyk domowymi metodami.

 • Zadbaj o piękną cerę

  Problemy z trądzikiem, pękniętymi naczynkami i znamionami, nadmiernie sucha bądź zbyt tłusta twarz - to tylko wybrane problemy, jakich przysparza nam skóra. Dermatolog dr Oksana Zarewicz radzi jak z tymi problemami postępować.

 • Kremy na problemy skórne

  Mam trądzik, szukam dobrego kosmetyku. Co skutecznie rozjaśni przebarwienia? Jakiego kremu powinnam używać do cery naczynkowej? Dostajemy sporo takich pytań. Co radzimy? Nie eksperymentować. I nie testować kolejnych nowości. Dlatego poprosiłyśmy dermatologów o wytypowanie kosmetyków, które najlepiej pomagają pozbyć się popularnych problemów z cerą.

 • Cieszysz się latem, ale Twoja skóra nie sprawia wrażenia równie zadowolonej. Niestety, słońce często nasila wszystkie jej problemy. Jak sobie z tym poradzić?

 • Skóra specjalnej troski

  Cieszysz się latem, ale twoja skóra nie sprawia wrażenia równie zadowolonej. Niestety, słońce często nasila wszystkie jej problemy. Jak sobie z tym poradzić?

 • Popękane naczynka na twarzy – to nie problem!

  Szacuje się, że z trwałymi lub przejściowymi problemami z rozszerzonymi czy pękającymi naczynkami krwionośnymi zmaga się aż 60% populacji! Czerwone plamki na skórze (zwłaszcza w okolicach nosa, na policzkach i na brodzie), „pajączki”, rumieniec, który nie znika nawet, gdy opadną emocje – to oznaki zbyt kruchych lub mało elastycznych naczynek. Sprawdź, jak sobie z tym radzić!

 • Od wieków kobiety w różnych krajach używają olejków i ziół do pielęgnacji ciała. Poznaj najcenniejsze z nich i przekonaj się, jak bardzo są skuteczne!