• Informacje na temat:

  brodawka

Artykuły na temat: brodawka
 • Leczymy brodawki na dłoniach i stopach

  ...w środku, jasna po bokach) brodawka boli lub krwawi zmiana powiększyła się przybyło nowych grudek lub przeniosły się na twarz albo okolice intymne. Jaka terapia pomaga? Walkę...

 • Brodawki – skąd się biorą i jak się ich pozbyć?

  Kto z nas nie uskarżał się na brodawki? Drobne, pojedyncze lub kilka większych, zlewających się w rozległe grudki, płaskie lub wyniosłe, białe lub czerniejące? W Polsce problem brodawek jest powszechny, gdyż dotyczy ponad połowy populacji. Dlatego szczególnie istotna jest podstawowa wiedza na ich temat, szczególnie ta wskazująca na metody trwałej eliminacji.

 • Sposoby na kurzajki

  .... 6. Wytnij kawałeczek miąższu bakłażana, przyłóż do brodawki i przyklej plastrem. Zostaw okład na noc. Powtarzaj tak długo, aż brodawka sama odpadnie (uwaga, najpierw sczernieje). 7. Okładaj...

 • Balsam do brodawek piersiowych

  Bogata w składniki, kremowa emulsja, łatwa do nałożenia do pielęgnacji powierzchni brodawek piersiowych, której recepturę opracowano specjalnie z myślą o kobietach w okresie karmienia piersią.

 • Czy wklęsłe brodawki wyciągną się same?

  Wkrótce rodzę. Boję się, że przez wklęsłe brodawki będę miała kłopoty z karmieniem...

 • Usuwasz pieprzyk lub znamię? Sprawdź o czym musisz pamiętać

  ...z powodu zaleceń zdrowotnych, w drugiej kolejności funkcjonalnych (kiedy znamię, pieprzyk, lub brodawka znajduje się w miejscu utrudniającym nam codzienne funkcjonowanie), a dopiero potem estetycznych...

 • Język cię zdradza

  Pokaż język, a powiem, co ci dolega. Gdy jesteśmy zdrowi, język powinien być jasnoróżowy, z lekkim białym nalotem, pokryty brodawkami, wilgotny. Jeśli jest inaczej, możesz mieć powody do niepokoju.

 • Zdrowie piersi

  Obserwuj swoje piersi. Raka można zauważyć. Niepokój powinny budzić: zmieniający się kształt, wyczuwalny guzek lub stwardnienie, czy wydzielina z brodawki. Wówczas konieczne są badania kontrolne. Odpowiednia profilaktyka i zmiana trybu życia może ochronić cię przed chorobą. Co należny zrobić?

 • Babcocha, czyli licho wie kto, Justyna Bednarek

  14 marca miała miejsce premiera najnowszej książki Justyny Bednarek z ilustracjami Daniela de Latoura – „Babcocha”. W pięćdziesięciu czterech rozdziałach (i na ponad sześćdziesięciu obrazkach) czarownica z brodawką na nosie odmieni los mieszkańców Grajdołka. Niektórych, rzecz jasna.

 • Pożegnaj kurzajki

  ​Kurzajki i brodawki to grudkowate narośla skóry wywołane przez jeden z kilkudziesięciu szczepów wirusa brodawczaka ludzkiego. Na zarażenie nim narażone są osoby przebywające w dużych skupiskach (dzieci i młodzież na obozach, koloniach), często odwiedzające basen.

Wideo na temat: brodawka
 • Zabieg lepszy i trwalszy od depilacji

  Zabieg epilacji wykonywany jest laserem diodowym, który trwale niszczy włos razem z jego macierzą i brodawką. Metoda ta jest niezwykle skuteczna i nie ma tu znaczenia, czy włosy są ciemne, jasne czy rude.

Dyskusje na temat: brodawka