• Informacje na temat:

  botoks unikać

Artykuły na temat: botoks unikać
 • Botoks: Pożądana trucizna

  Trucizna, która stała się najbardziej pożądaną substancją odmładzającą. To zdanie doskonale odzwierciedla oszałamiającą karierę, jaką toksyna botulinowa, zwana powszechnie botoksem, zrobiła w ciągu ostatnich kilkudziesięciu lat - pisze doktor Marek Wasiluk, autor książki "Medycyna estetyczna bez tajemnic".

 • 5 rzeczy, które powinnaś wiedzieć o botoksie

  Zabiegi z wykorzystaniem toksyny botulinowej należą do najbardziej rozpoznawalnych i najczęściej wykonywanych procedur z zakresu medycyny estetycznej. Niestety wiedza na ich temat wciąż nie jest powszechna, a mity z nimi związane nadal funkcjonują. Dlatego przygotowaliśmy 5 najważniejszych informacji, które pozwolą uporządkować wiedzę o botoksie.

 • Kuracje upiększające, których lepiej unikać

  ...w niesprawdzonych salonach Salony to za dużo powiedziane. "Upiększające" zastrzyki są często oferowane przez samozwańcze kosmetyczki, które z walizeczką pełną botoksu są gotowe ruszyć pod strzechy(...), ale na czarnym rynku usług kosmetycznych wciąż można się z nimi spotkać. Zastrzyki z botoksu są bezpieczne o ile stosuje się je w sprawdzonych salonach pod okiem prawdziwych fachowców...

 • Natura - najlepsza przyjaciółka skóry

  Zamiast chemicznych konserwantów - witaminy, zamiast skalpela i strzykawki z botoksem - regularne masaże twarzy. Naturalne metody dbania o urodę są nie tylko zdrowsze, ale i gwarantują najlepsze rezultaty w postaci promiennej, wypoczętej cery.

 • Dzięki operacji uzyskuje się naturalny efekt młodszych oczu. Nadmiar skóry wycina się skalpelem, dobre efekty dają też zastrzyki z botoksu czy substancji wypełniających i odżywiających tkanki.

 • Nie musisz wydawać fortuny na botoks czy kwas hialuronowy w gabinecie kosmetycznym. Wystarczy, że będziesz regularnie dbać o cerę.

 • Zostań na dłużej

  Przekonałyśmy się, że profesjonalne wygładzanie zmarszczek jest skuteczne - coraz więcej Polek korzysta z dermatologicznych zabiegów odmładzających. Teraz rzecz w tym, by efekty działania botoksu, pilingów chemicznych czy laserów trwały i trwały, i trwały... Co robić i czego nie robić, żeby tak było? Podpowiadają specjaliści.

 • Moje drogie ciało

  Patrzymy krytycznie w lustro, oceniamy swoje ciało, jakby od niego zależało nasze szczęście. Kremy, dieta, botoks, czasem skalpel – i wciąż niezadowolenie. Ciągła myśl „jestem za gruba, tu mi coś zwisa” odbiera radość życia i pewność siebie. Tak bardzo, że w badaniach na temat wyglądu przypadł nam tytuł najbardziej zakompleksionych Europejek. Co kryje się za tą obsesją? Jakie problemy chcemy...

 • Agnieszka Dygant śmielej odsłania ciało

  ...45-letnia Dygant jest jedną z ukochanych aktorek Patryka Vegi. W jego filmach ("Pitbull. Nowe porządki", "Botoks", "Kobiety mafii") miała okazję zaprezentować swoją mroczniejszą stronę. Trzeba też(...), przestała unikać też scen, w których trzeba pokazać kawałek gołego ciała. Aktorka wyjaśniła, z czego ta zmiana wynika. Zobaczcie, co powiedziała podczas rozmowy z Agnieszką Jastrzębską i jak ubrała się...

 • Dlaczego warto pomyśleć o przystawianiu pijawek?

  ...!) cieszą się maseczki odmładzające z krwi wyssanej przez pijawki. Podobno działają lepiej niż botoks. Przystawianie pijawek jest skuteczne również przy odmrożeniach. Hirudoterapia przyczynia się bowiem do(...) nie wolno pić alkoholu ani kawy – rozszerzają one naczynia krwionośne. Na kilka dni wcześniej do mycia się trzeba używać mydła o neutralnym zapachu, unikać perfum i mocnych dezodorantów, zrezygnować...