• Informacje na temat:

  botoks skutki

Artykuły na temat: botoks skutki
 • Botoks vs krem i pielęgnacja

  ...przygotowały inne, bardzo skuteczne rozwiązania. Na co się zdecydować i jak pielęgnować ciało, by przez lata cieszyć się jego  młodzieńczym wyglądem? Jak działa botoks? Specjaliści od urody nazywają używanie botoksu w pielęgnacji mianem "lunchowego zabiegu", ze względu na prostotę wykonania oraz braku poważniejszych skutków ubocznych. Niemniej jednak cały proces opiera się na dotarciu do...

 • 5 rzeczy, które powinnaś wiedzieć o botoksie

  Zabiegi z wykorzystaniem toksyny botulinowej należą do najbardziej rozpoznawalnych i najczęściej wykonywanych procedur z zakresu medycyny estetycznej. Niestety wiedza na ich temat wciąż nie jest powszechna, a mity z nimi związane nadal funkcjonują. Dlatego przygotowaliśmy 5 najważniejszych informacji, które pozwolą uporządkować wiedzę o botoksie.

 • ABC botoksu

  Krążą o nim legendy. Jedni go kochają, inni się go boją. Zobacz, do czego dziś medycyna wykorzystuje botoks. To substancja, która mimo wszystko ma wiele zalet.

 • Botoks na "poprawę" nastroju

  Kaja Nordengen, autorka książki "Mózg rządzi" opisuje w niej dość ciekawy eksperyment z wykorzystaniem botoksu. Oczywiście botoks nie jest sposobem na walkę z depresją czy złym nastrojem, chociaż(...) botoksu. "Grupa naukowców odkryła, że dziewięć na dziesięć osób, które przed podaniem botoksu cierpiały na głęboką depresję, trwającą co najmniej sześć miesięcy. Wyleczyły się z niej w ciągu dwóch...

 • Botoks – sposób na zatrzymanie czasu ?

  Choć większość z nas pragnie zachować młody wygląd pomimo upływu lat, do botoksu wciąż podchodzimy z rezerwą. Co warto wiedzieć przed odwiedzeniem gabinetu medycyny estetycznej?

 • Krążą o nim legendy. Jedni go kochają, inni się go boją. Zobacz, do czego dziś medycyna wykorzystuje botoks. To substancja, która ma wiele zalet.

 • 5 najpopularniejszych nieprawdziwych opinii na temat botoksu

  Botoks wywołuje emocje. Obwinia się go za wiele potknięć medycyny estetycznej, a na jego temat krąży wiele mitów. Jednocześnie jest najczęściej wykonywanym zabiegiem na świecie! Lekarz dermatolog i ekspert medycyny estetycznej, dr Agnieszka Bliżanowska dementuje plotki na temat botoksu.

 • ...}}--> NICOLE KIDMAN (46) poszła na całość. „Botoks wstrzyknięty w czoło, kwas hialuronowy wypełniający policzki, bruzdy nosowo-wargowe i usta, złote(...)}}--> TERI HATCHER (49) przyznaje, że była maniaczką botoksu, ale od pewnego czasu „jest czysta”. Czy faktycznie? Trudno stwierdzić, czy zbyt symetryczny kształt...

 • Jak powstrzymać czas? Botoksem!

  Wierzą, że botoks i skalpel pomogą im zatrzymać młodość. Nowoczesna chirurgia plastyczna daje wielkie możliwości. Można wygładzić zmarszczki, powiększyć usta, biust, zmienić kształt nosa, zlikwidować(...) efekty, pozwalając celebrytom utrzymać się dłużej na topie. Ale bywa, że skutki zabiegów są opłakane. Pacjentki wychodzą z klinik oszpecone na całe życie, a kolejne zabiegi korekcyjne tylko pogarszają...

 • Od lat 90. w dermatologii estetycznej wykorzystywany jest w tym celu botoks. Zabieg polega na wstrzyknięciu substancji w mięsień odpowiedzialny za powstawanie zmarszczek. Toksyna(...) stosowania botoksu? By się dowiedzieć, zapraszamy na film. (emu)

Dyskusje na temat: botoks skutki
 • Re: Gabinetów medycyny estetycznej jest więcej niż supermarketów

  Fatalne skutki taniego botoksu. http://niezalezna.pl/215117-fatalne-skutki-taniego-botoksu

 • Re: Co się stało z twarzą Ashley Judd?

  implanty policzków.. botoks.. i takie są potem skutki.. i na co jej to ? przecież bez tego była piękną kobietą

 • Re: Katarzyna Dowbor nauczyła się żyć z chorobą

  badać się,stać w kolejkach potem do lekarza też kolejka,a może prywatnie to po kieszeni ,a potem leki które nie wyleczą bo trzeba brać do końca życia,jeszcze skutki uboczne tych leków,niestety nie ogarniam tego systemu. Nasuwa mi się wniosek że napełniamy kieszeń lekarzowi i firmie farmaceutycznej ,no czyli botoks vegi.

 • Re: Nicole Kidman...

  Dobrze, że ograniczyła botoks, pewnie zaczął już jej szkodzić-skutki uboczne. A nawiasem mówiąc, to już stawała się śmieszna. Trzeba w końcu stanąć twarzą w twarz z faktem, że nie możemy być wiecznie młodzi.

 • Re: Victoria Beckham i Samuel L. Jackson...

  OStry Trup!!!!!. Sie boi że jak się uśmiechnie to uszami botoks poleci . takie sa skutki moje drogie Panie poprawiania natury. Starzejmy się z godnością.

 • Re: Po porażkach czas na szczęście

  niech Jej się wiedzie jak najlepiej...........ale niech Jej nie pokazuja bo wygląda jak POTWÓR!!!!!!!!!!!!!! Co botoks robi z ludzi????sztuczne nadmuchane potwory....nie ma żadnej po botoksie by wyglądała naturalnie delikatnie odmłodzona One wbijają w siebie tyle ile się da i to są właśnie skutki p.Minge.Wierze ze bez tych sztucznych świństw wyglądała by Pani o wiele bardzie kwitnąco....to co