• Informacje na temat:

  botoks efekty botoksu

Artykuły na temat: botoks efekty botoksu
 • ABC botoksu

  Krążą o nim legendy. Jedni go kochają, inni się go boją. Zobacz, do czego dziś medycyna wykorzystuje botoks. To substancja, która mimo wszystko ma wiele zalet.

 • Botoks – sposób na zatrzymanie czasu ?

  Choć większość z nas pragnie zachować młody wygląd pomimo upływu lat, do botoksu wciąż podchodzimy z rezerwą. Co warto wiedzieć przed odwiedzeniem gabinetu medycyny estetycznej?

 • Botoks: Pożądana trucizna

  Trucizna, która stała się najbardziej pożądaną substancją odmładzającą. To zdanie doskonale odzwierciedla oszałamiającą karierę, jaką toksyna botulinowa, zwana powszechnie botoksem, zrobiła w ciągu ostatnich kilkudziesięciu lat - pisze doktor Marek Wasiluk, autor książki "Medycyna estetyczna bez tajemnic".

 • Krążą o nim legendy. Jedni go kochają, inni się go boją. Zobacz, do czego dziś medycyna wykorzystuje botoks. To substancja, która ma wiele zalet.

 • Botoks vs krem i pielęgnacja

  ...przygotowały inne, bardzo skuteczne rozwiązania. Na co się zdecydować i jak pielęgnować ciało, by przez lata cieszyć się jego  młodzieńczym wyglądem? Jak działa botoks? Specjaliści od urody nazywają używanie botoksu w pielęgnacji mianem "lunchowego zabiegu", ze względu na prostotę wykonania oraz braku poważniejszych skutków ubocznych. Niemniej jednak cały proces opiera się na dotarciu do...

 • Wszystko, co powinniśmy wiedzieć o botoksie

  Botoks już od lat wymieniany jest jako jeden z najpopularniejszych zabiegów medycyny estetycznej. Potwierdza to również ankieta przeprowadzona przez Polskie Towarzystwo Medycyny Estetycznej i Anti(...) botulinową i z czym wiążą się takie zabiegi? Na kilka najważniejszych pytań na temat botoksu odpowiada dr Andrzej Ignaciuk, lekarz medycyny estetycznej, prezes Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej...

 • ​Botoks, czyli jak szybko pozbyć się zmarszczek?

  Zatrzymanie upływającego czasu niestety jest niemożliwe, lecz istnieją sposoby, by odjąć sobie parę lat. Jednym z nich jest, wciąż wzbudzające wiele pytań i kontrowersji, wstrzykiwanie botoksu. Ukryta pod tą nazwą toksyna botulinowa, czyli jad kiełbasiany, wygładza zmarszczki, sprawiając, że rysy twarzy stają się łagodniejsze.

 • Usuń bruzdy bez kuracji botoksem!

  ...opór palców. Powtórzmy 10 razy. W ciągu dnia róbmy ćwiczenia polegające na patrzeniu w górę, a następnie w dół, kolejno marszcząc i rozprostowując czoło. Efekty powinny być widoczne już po kilkunastu...

 • Mam 35 lat. Chciałabym lepiej i młodziej wyglądać na ślubie mojej siostry. Czytałam w jakiejś gazecie, że zamiast botoksu można wstrzykiwać w zmarszczki inne substancje, dzięki czemu po zabiegu twarz nie stwarza wrażenia nienaturalnej „maski”. Jakie to preparaty? Alicja z Wrocławia.

 • Botoks w spray’u – DUO RE-LIFT Apis Natural Cosmetics

  ...- DUO RE-LIFT firmy Apis Natural Cosmetics, działający niczym botoks.

Dyskusje na temat: botoks efekty botoksu
 • Re: Botoks - co o tym sądzisz?

  Osobiście do botoksu nic nie mam. Sama nie stosuję a czy zastosuję ? hmmm tego nie wiem... nigdy nie wiadomo jakie człowiek będzie mieć pomysły :) Niestety stosowanie botoksu w "młodszym" wieku nie robi takiej szkody jak stosowanie go już u osób starszych. Wtedy jest efekt krótkotrwały i zazwyczaj po jakimś czasie zostawia gorsze efekty niż przed zastosowaniem... Jeśli ktoś chce stosować

 • Re: Botoks lekiem na migrenę

  O tym nie słyszałam, ale podobno botoks pomaga również z problemem nadpotliwości. Ja korzystam z zabiegów botoksu regularnie, ale bardziej w tradycyjny sposób - redukując zmarszczki. Zabiegi robię w Arte Clinic u dr Małgorzaty Warchoł. U mnie efekty są świetne - żadna inna metoda tak dobrze nie działa, więc mogę polecić. Jak widać botoks ma bardzo wiele zastosowań.

 • Re: Botoks bez tajemnic

  Ja bym sobie nie zrobiła nigdy żadnego botoksu, wygląda strasznie i widać to golym okiem, lepszy efekt dają zabiegi , które regerują skór jest masa, ja np robiłam sobie infuzje tlenową DermaOxy czyli nawilżanie skóry od spodu, od środka, efekty już widać :)

 • Re: Zabiegi do 500 zł, zobacz które z nich poleca specjalista!

  Ja zaczęłam swoją przygodę z medycyną estetyczną właśnie od botoksu i zrelaksowałam swoje czoło, efekt jest naturalny, nie wyglądam już groźnie, bo lwia zmarszczka jest spłycona. Dla mnie efekt warty wydanych pieniędzy. Dla scpetycznych, bo sama taka byłam, polecam zacząc od baby botoksu u dr. Magdaleny Tyc-Tyki, która robi to po prostu rewelacyjnie i ma dobre ceny. Baby botoks przynosi bardzo