• Informacje na temat:

  botoks dla mężczyzn

Artykuły na temat: botoks dla mężczyzn
 • Botoks. Historia trucizny

  To nie kobieta, ale mężczyzna jako pierwszy „zrobił sobie botoks”. A wszystko zaczęło się od badań nie w celach medycznych, lecz militarnych.

 • Botoks w spray’u – DUO RE-LIFT Apis Natural Cosmetics

  ...zawsze jednak oferowane usługi są dla nas wskazane oraz bezpieczne. Wszystko zależy od stanu i rodzaju skóry oraz wieku. Alternatywą dla inwazyjnych zabiegów estetycznych jest nowość na polskim rynku - DUO RE-LIFT firmy Apis Natural Cosmetics, działający niczym botoks.

 • Katarzyna Walter: Seks jest dla mnie ważny

  ...względu na to, jak bardzo mój mężczyzna by mnie do tego namawiał - mówi aktorka w rozmowie z "Show".  - Co do moich zabiegów, raz na pół roku robię botoks i mezoterapię. Być może niedługo zdecyduję się(...)Katarzyna Walter (56), gwiazda serialu "Na Wspólnej", nie ukrywa, że jej świetny wygląd to zasługa nie tylko dobrych genów i zdrowej diety. Śmiało mówi, że już od dawna stosuje botoks, ale - jak sama...

 • Marieta Żukowska - metr od stołu operacyjnego

  Odbyła wiele rozmów z kobietami chirurgami i przypatrywała się z bliska operacjom, które później musiała "przeprowadzić" w filmie. Marieta Żukowska solidnie odrobiła pracę domową, przygotowując się do roli w "Botoksie".

 • Dzięki operacji uzyskuje się naturalny efekt młodszych oczu. Nadmiar skóry wycina się skalpelem, dobre efekty dają też zastrzyki z botoksu czy substancji wypełniających i odżywiających tkanki.

 • Moje drogie ciało

  Patrzymy krytycznie w lustro, oceniamy swoje ciało, jakby od niego zależało nasze szczęście. Kremy, dieta, botoks, czasem skalpel – i wciąż niezadowolenie. Ciągła myśl „jestem za gruba, tu mi coś zwisa” odbiera radość życia i pewność siebie. Tak bardzo, że w badaniach na temat wyglądu przypadł nam tytuł najbardziej zakompleksionych Europejek. Co kryje się za tą obsesją? Jakie problemy chcemy...

 • 5 zmian na ciele, których wstydzą się mężczyźni

  Nadmierna potliwość, zmiany w okolicach intymnych, łysienie, trądzik, wrastające włoski – mężczyźni niechętnie chcą rozmawiać o tych przypadłościach. Niestety, zignorowane mogą postępować. Jak poradzić sobie z problemami, które dla wielu mężczyzn są krępujące?

 • Dla grzecznych dziewczynek

  Kiedy jednak decyduje się na udział w terapii grupowej, poznaje sześć kobiet jeszcze bardziej zwariowanych niż ona: jedna się obżera, druga jest uzależniona od botoksu, jeszcze inna sypia, z kim popadnie. Są hałaśliwe, szalone, histeryczne, patologicznie boją się mężczyzn, choć narzekają, że jeszcze nie spotkały Tego Jedynego. A kiedy postanawiają wziąć sprawy we własne ręce i wypowiadają...

 • Porozmawiajmy o kobiecości

  Jaki jest świat współczesnej kobiety? Co jest naprawdę ważne? Co daje siłę w pokonywaniu trudności? Co myśli o mężczyznach? O miłości? Swoimi refleksjami dzielą się trzy gwiazdy: Edyta Olszówka, Grażyna Wolszczak i Katarzyna Zielińska.

 • Seks w wersji 60+

  Nie spodziewałam się, że będę jeszcze kiedyś z mężczyzną, ale jak już jest, to okazuje się, że tam wszystko działa, jak należy. Trzy kobiety i specjaliści opowiadają o temacie tabu – seksie w dojrzałym wieku.