• Informacje na temat:

  bob z kreconych włosów

Artykuły na temat: bob z kreconych włosów
 • Kręcony bob

  Dla kogo? Taki bob jest idealny dla pań z naturalnymi lokami. Optycznie zagęści cienkie i delikatne włosy. Ponieważ może delikatnie poszerzać twarz, osoby o okrągłych buziach powinny wybierać nieco dłuższą wersję fryzury, a mocniejszy skręt zachować na końce włosów. Jak to zrobić? Jeśli twoje włosy są naturalnie kręcone - nic prostszego. Wystarczy dobre cięcie i podkreślenie skrętu kremem...

 • Kręcony bob. Hit sezonu!

  ...pasma i skręć wokół własnej osi. Każde pasmo przeciągnij prostownicą. Następnie opuść głowę w dół i spryskaj włosy lakierem od nasady. Dla kogo? Taki bob jest idealny dla pań z naturalnymi lokami. Optycznie zagęści cienkie i delikatne włosy. Ponieważ może delikatnie poszerzać twarz, osoby o okrągłych buziach powinny wybierać nieco dłuższą wersję fryzury, a mocniejszy skręt zachować na końce włosów...

 • Trzy razy bob

  Najmodniejsza teraz długość włosów to taka, kiedy sięgają one karku. Mogą być proste, kręcone lub lekko falujące, ogłasza Leszek Czajka.

 • Bob - najmodniejsza fryzura sezonu

  Najmodniejsza teraz długość włosów to taka, kiedy sięgają one karku. Mogą być proste, kręcone lub lekko falujące, ogłasza Leszek Czajka.

 • Lubisz swoją długość włosów, ale czasem masz ochotę na zmianę? Nie biegnij od razu do fryzjera. Wypróbuj nasze sposoby na skrócenie ich... fryzurą! Pokazujemy też triki, dzięki którym włosy wydadzą się dłuższe.

 • Bob, którego... nie ma

  Marzy ci się modne cięcie, ale uwielbiasz swoje długie włosy? Gwiazdy znalazły sposób, by bez nożyczek szybko zmieniać fryzurę. Które są mistrzyniami upięcia nazywanego „fałszywym bobem”?

 • Zmień długość włosów na jeden dzień!

  Lubisz swoją długość włosów, ale czasem masz ochotę na zmianę? Nie biegnij od razu do fryzjera. Wypróbuj nasze sposoby na skrócenie ich... fryzurą! Pokazujemy też triki, dzięki którym włosy wydadzą się dłuższe.

 • Wygładzenie i ochrona włosów na lato

  Serum Argan Oil z linii Easy Care artégo opracowany został na bazie oleju arganowego o niezwykle dobroczynnym działaniu nawilżająco - regenerującym. Serum, wnikając w strukturę włosów, głęboko je nawilża i przyśpiesza proces naprawczy w strukturze włosów.

 • Sexy bob odmładza

  ...charakteryzujące się odrobiną szaleństwa uczesanie, zacznij od wgniecenia w mokre włosy pianki (wybierz produkt do włosów kręconych). Przy suszeniu chaotycznie rozczesuj pasma palcami. Przy tej czynności skieruj głowę w dół, a osiągniesz efekt naturalnego uniesienia włosów u nasady. Tym samym fryzura zyska objętość. Następnie nieregularnie dobierz pasma i zakręć je za pomocą lokówki.  D.N.-W. SHOW 2/2012

 • Bob - 10 wersji fryzury, która podbiła świat

  ...na punkcie krótkiej fryzurki. Bob stał się symbolem nowoczesności, równouprawnienia i niezależności młodych kobiet. Dzisiaj jest uznawany za klasykę, ale wtedy szokował. W latach trzydziestych bob(...) Mary Quant, Jean Muir, Carolyn Jones, Amanda Barrie, Keely Smith, Cilla Black, Billie Davis, Juliette Gréco, Mireille Mathieu i Beverly Bivens. Bob porusza wyobraźnię stylistów - uczesanie doczekało się...