• Informacje na temat:

  balsam dla kobiet w ciąży

Artykuły na temat: balsam dla kobiet w ciąży
 • Jak wrócić do formy sprzed ciąży? Poznaj pielęgnacyjny niezbędnik młodej mamy!

  Choć kobiety są przyzwyczajone do ciąży i związanych z nią trudów, to okres ten szczególnie wpływa na wygląd i kondycję ciała młodej mamy. Wzrost dziecka, przybieranie na wadze, rozciąganie skóry i działanie hormonów to ogromne wyzwania dla organizmu. Odpowiednia profilaktyka to jedno, ale po ciąży ciało wymaga wyjątkowej troski, aby wróciło do dawnej formy.

 • Ciało po ciąży

  .... Dlatego warto włączyć do diety morskie ryby. Dla kobiet, które nie są fankami ryb, bądź brakuje im czasu na przygotowywanie rybnych dań, alternatywą jest kolagen w postaci suplementu. Przyjmowany dwa(...)Ciąża to czas, kiedy w ciele kobiety zachodzi wiele zmian. Aby po porodzie jak najszybciej wszystko wróciło do stanu "przed", trzeba ciału pomóc. Jak to zrobić, radzi Agnieszka Owczarek, ekspert...

 • Olivia Wilde smaruje się balsamem dla dzieci

  ...mojego syna. - Ludzie pewnie myślą: Dlaczego ta kobieta pachnie pieluchami? Olivia wyznała, że czuje się pięknie, gdy jest w ciąży. Powiedziała: - Ciąża to coś pięknego. - To czas, gdy czujemy więź(...). Gdy nie może być przy nim, pomaga jej to czuć bliskość rodziny. Rozmawiając z "People" o macierzyństwie, wyznała: - Uwielbiam zapach produktów dla dzieci. Jest uroczy. - Otis od zawsze używa balsamu...

 • Specjalna depilacja dla kobiet z problemami

  Poznaj bezpieczne sposoby usuwania niechcianych włosków z ciała, gdy masz żylaki, alergię, wrażliwą skórę lub jesteś w ciąży. Podpowiadamy, jak zmniejszyć ból, zapobiegać podrażnieniom i wrastaniu włosków.

 • Poznaj bezpieczne sposoby usuwania niechcianych włosków z ciała, gdy masz żylaki, alergię, wrażliwą skórę lub jesteś w ciąży. Podpowiadamy, jak zmniejszyć ból, zapobiegać podrażnieniom i wrastaniu włosków.

 • ​Piękne ciało w trakcie i po ciąży

  Ciąża to szczególny okres w życiu każdej kobiety. Jednak wbrew temu, co się powszechnie sądzi, przyszłe mamy nie zawsze czują się wtedy pięknie i kwitnąco.

 • Która z nas nie zna tych objawów! Częste wizyty w toalecie, silne pieczenie w okolicy cewki moczowej, ból w podbrzuszu, nieustanne parcie na pęcherz są bardzo dokuczliwe i potrafią pozbawić nas radości życia. To właśnie z myślą o pielęgnacji i ochronie dróg moczowych – powstała linia Naturaginum. To kompleksowe i naturalne rozwiązanie dla kobiet, którego dotychczas na rynku nie było.

 • Uroda w ciąży

  Czy z powodu ciąży muszę bardziej dbać o siebie niż zwykle?

 • Kremy do opalania dla całej rodziny

  Jaki krem do opalania wybrać w tym sezonie? Jaki będzie najlepszy dla Twojej rodziny? Najważniejsze, żeby był idealnie dobrany do indywidualnych potrzeb i wymagań skóry, bo przecież potrzebujemy różnych rozwiązań, by móc cieszyć się piękną, ale przede wszystkim zdrową opalenizną.

 • Samarité już w Polsce!

  Marka Samarité wchodzi na rynek Polski. Ten unikatowy, międzynarodowy koncept przygotowany został w ścisłej tajemnicy przez ekspertów kosmetycznych. Podstawę skuteczności kosmetyków stanowi zawarta w nich i unikalna kompozycja 33 aptecznych ziół, którą znajdziemy również w Supreme Balm – wyjątkowym naturalnym balsamie do ciała i twarzy w którym nie znajdziemy wody!

Zdjęcia na temat: balsam dla kobiet w ciąży