• Informacje na temat:

  avon socha

Artykuły na temat: avon socha
 • AVON Little Black Dress Eau Fraiche

  Delikatny, świeży, idealny na letnie dni - zapach AVON Little Black Dress Eau Fraiche to nowa odsłona bestsellerowego zapachu AVON Little Black Dress, którego ambasadorką została Małgosia Socha.

 • Małgorzata Socha Ambasadorką nowej, ulepszonej linii AVON Anew Reversalist

  Anew Reversalist to zaawansowane technologicznie kosmetyki przeznaczone do pielęgnacji cery powyżej 35 roku życia. Ich Ambasadorką została Małgorzata Socha – piękna, pełna energii i wyjątkowo utalentowana aktorka.

 • Nowa woda perfumowana AVON Cherish

  Delikatny, radosny, ciepły – zapach AVON Cherish jest ukoronowaniem kobiecości, przyjaźni i niepowtarzalnej więzi istniejącej między kobietami. Pozwala odkryć sekrety ich świata i wyraża bogactwo łączących je uczuć.

 • Avon Walk: Rusz z pomocą

  Styl.pl zaprasza do udziału w akcji Rusz z Pomocą! - Avon Walk - Marsz Różowej Wstążki.

 • Avon Walk

  Zabierz swoje przyjaciółki na AVON Walk. Zasługują na to!

 • Małgorzata Socha: Pomyślę o tym jutro

  Jest gwiazdą, która świadomie zeszła z cokołu. Jej zdaniem artystki, które żyją tylko wielką sztuką, są godną szacunku... historią. Teatr, film, telewizja to dzisiaj świat, w którym ostro walczy się o popularność i sukces. Dlatego Małgorzata Socha nosi drogie ubrania, uśmiecha się na ściankach, promuje telefony, samochody i kosmetyki. Ale też korzysta z tego, że jest lubiana i wspiera kobiety...

 • Wypróbuj nową, ulepszoną linię kosmetyków AVON Anew Reversalist 35+

  Anew Reversalist to zaawansowane technologicznie kosmetyki przeznaczone do pielęgnacji cery powyżej 35 roku życia. Ich Ambasadorką została Małgorzata Socha – piękna, pełna energii i wyjątkowo utalentowana aktorka.

 • Avon Walk już 13 czerwca!

  ...13 czerwca po raz 18. odbędzie się AVON Walk - Marsz Różowej Wstążki. Jest to inicjatywa powstała dzięki wspólnemu zaangażowaniu marki AVON oraz Stowarzyszenia Amazonki Warszawa-Centrum, które od wielu lat pomaga kobietom w walce z rakiem piersi. Celem działań jest szerzenie wiedzy na temat profilaktyki raka piersi i uświadomienie, że wcześnie wykryty nowotwór to nie wyrok.

 • Różowa Warszawa ruszyła z pomocą

  ...14 czerwca ulicami Warszawy przeszedł Avon WALK - Marsz Różowej Wstążki 2014.

 • Różowa Warszawa walczy z rakiem piersi

  ...13 czerwca, ulicami Warszawy po raz 18. przeszedł AVON Walk - Marsz Różowej Wstążki zorganizowany wspólnie ze Stowarzyszeniem Amazonki Warszawa-Centrum i pod Honorowym Patronatem Prezydent M. St. Warszawy Hanny Gronkiewicz-Waltz.

Dyskusje na temat: avon socha
 • Re: Kinga Rusin: Tak, jestem na wojnie

  Rozumiem, że pańcia Kińcia dopiero się rozkręca. Więc przypomnijmy jej, że w rekalmach AVON udział brali: Socha, Sokołowska, Stużyńska, Koroniewska, Kożuchowska, Herbuś, Steczkowska, Rosati, Shayk, Whiterspoon, Jovovich, Mendes, Hayek etc. Salmy Hayek nie radzimy "tykać" (małżonek wielce wpływowy).

 • Re: Małgorzata Socha Ambasadorką nowej, ulepszonej linii AVON Anew Reversalist

  Małgorzata Socha jest twarzą kremów Anew, Edyta Herbuś wybranych kosmetyków kolorowych i zapachu Infinite Moment, a Joanna Koroniewska, Solutions. Wszystko z Avon. Sporo tych Ambasadorek. W katalogu avon 8, który będzie obowiązywać za około 2 tygodnie (już dostępny online) pojawi się jeszcze jedna nowość z Anew Reversalist, korektor w kompakcie wygładzający skórę.