• Informacje na temat:

  aparat ortodontyczny

Artykuły na temat: aparat ortodontyczny
Zdjęcia na temat: aparat ortodontyczny
Wideo na temat: aparat ortodontyczny
 • Filip Bobek założył aparat ortodontyczny

  Filip Bobek założył aparat ortodontyczny. Zapytała go o niego Agnieszka Jastrzębska z "Dzień Dobry TVN". Jak długo będzie go nosił? Czy przeszkadza mu w mówieniu? (DDTVN)

 • Agnieszka Woźniak-Starak założyła aparat ortodontyczny

  - Powinnam to zrobić wiele lat temu - powiedziała w "Dzień Dobry TVN" o swoim aparacie ortodontycznym Agnieszka Woźniak-Starak. - Tych aparatów w show-biznesie jest sporo, więc nie jestem jakimś jedynym freakiem czterdziestoletnim z drutami na zębach - dodała dziennikarka. Czy czuje się komfortowo?

 • Proste zęby są trendy

  Niewiele osób może się pochwalić idealnym zgryzem. Większość z nas powinna się zgłosić na konsultację ortodontyczną - mówi dr Anna Hille. I zapewnia, że wizyta u dentysty może być przyjemna, a aparat na zęby - modny.

Dyskusje na temat: aparat ortodontyczny
 • Re: Aparat ortodontyczny

  Założyłam aparat ortodontyczny u dr. Marii Stenki w Wilanowie. Wszystko było super, teraz zostało mi ok pół roku noszenia. Nie mogę się doczekać uśmiechu z prostymi zębami! :-) A w którym miejscu w Wilanowie przyjmuje dr. Stenka? Bo tez jestem zainteresowana. Stenka Clinic jest na ul. Sejmu 4-letniego 2/172 . To niedaleko światyni Opatrzności w Wilanowie.

 • Re: Agnieszka Woźniak-Starak założyła aparat ortodontyczny

  Pierwsze widzę żeby na sztuczne zęby była potrzeba zakładać drut ortodontyczny, to raczej taka zmyłka dla naiwnych, aby ukryć dopiero co założone porcelanki na spiłowane zęby,że to niby dba się o własne zęby...Niestety po 40-tce ciężko mieć już własne ładne białe zęby potrzebna jest korekta z porcelanek...

 • Re: Aparat ortodontyczny

  Wiele osób wstydzi się nosić aparat na zęby i bardzo mnie to dziwi. Moim zdaniem dodaje on uroku. Ja sama jestem jego posiadaczką od 6 miesięcy. Aparat zakładałam w Klinice Odent w Warszawie ponieważ słyszałam o niej bardzo wiele pozytywnych opinii. Trafiłam w bardzo dobre ręce i decyzji nie żałuję - leczenie przebiega prawidłowo i za niedługo będę mogła cieszyć się pięknym uśmiechem.

 • Re: Agnieszka Woźniak-Starak założyła aparat ortodontyczny

  Nie pomoże puder , róż......... ,ale może aparat???? Kto wie????

 • Re: Aparat ortodontyczny

  Ja mogę polecić bardzo fajne, sprawdzone miejsce :) Jest to klinika Rock Your Smile przy ul. Odkrytej w Warszawie. Mój mąż był pacjentem dr Borzęckiej. Efekty leczenia super :) Klinika świetnie wyposażona i zatrudnia naprawdę znakomitych specjalistów, którzy leczę innowacyjnymi metodami, np. mój mąż nosi aparat lingwalny .

 • Re: Agnieszka Woźniak-Starak założyła aparat ortodontyczny

  A na sztuczne zęby tez się zakłada aparat???

 • Re: Aparat ortodontyczny

  Aparat naprawdę nie jest taki straszny jak się wydaje ;-). Teraz są takie czasy że robią i takie w których można bardzo dobrze funkcjonować (wygodne i delikatne) i takie których praktycznie nie widać. Grunt to żeby trafić na naprawdę dobrego ortodontę który go odpowiednio wybierze a nie będzie wciskał ten najdroższy. Jak ktoś jest z Dąbrowy Górniczej to od siebie mogę polecić dr. Ewę Maruszewską

 • Re: Agnieszka Woźniak-Starak założyła aparat ortodontyczny

  Jaki aparat! Jak chce to jej mogę naprostować zgryz moim naganiaczem

 • Re: Aparat ortodontyczny

  ja nosze aparat ortodontyczny gorny i dolny, na początku tez czułam się nieswojo, ale mój ortodonta z Gdyni mnie przekonał. http://kaiserziorkiewiczbeata.pl/ortodoncja/ Moja siostra tez do niego chodzila i teraz wszyscy zazdroszczą jej pięknego uśmiechu – to jest dla mnie największa motywacja.

 • Re: Agnieszka Woźniak-Starak założyła aparat ortodontyczny

  Pfe aparat i 40 lat . Co za fanaberia. Agnieszka się starzeje, co widać i aparat już nic nie pomoże.