• Informacje na temat:

  abdominoplastyka

Artykuły na temat: abdominoplastyka
 • Abdominoplastyka: Sposób na nadmiar skóry brzucha

  Abdominoplastyka to zabieg polegający na wycinaniu z brzucha wyłącznie nadmiaru skóry. Blizna po operacji umiejscowiona jest w dolnej części brzucha, najczęściej tuż nad spojeniem łonowym. Dzięki temu, mimo że może być sporych rozmiarów, to z reguły można ją bardzo dobrze ukryć pod bielizną.

 • Po ciąży została mi wisząca skóra na brzuchu. Mięśnie są ok, bo zawsze dużo ćwiczyłam i ćwiczę nadal, ale z tą skórą nie da się nic zrobić. Trzeba ją po prostu wyciąć. Jak wygląda taka operacja? Czy efekty są zadawalające?

 • Z roku na rok wydajemy coraz więcej na zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej. Najchętniej powiększamy sobie piersi i odsysamy tkankę tłuszczową. o to, Co powinniśmy wiedzieć, zanim zdecydujemy się na poprawianie urody, pytamy chirurga plastycznego, dr Elżbietę Radzikowską

 • Uroda na miarę

  Z roku na rok wydajemy coraz więcej na zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej. Najchętniej powiększamy sobie piersi i odsysamy tkankę tłuszczową. O to, co powinniśmy wiedzieć, zanim zdecydujemy się na poprawianie urody, pytamy chirurga plastycznego, dr Elżbietę Radzikowską.

 • Niechciana pamiątka po odchudzaniu...

  ...te wszystkie zabiegi nie pomogą, pozostaje już tylko skorzystać z pomocy chirurgów plastycznych. W przypadkach bardzo rozciągniętego fałdu brzusznego konieczna jest abdominoplastyka, potocznie...

 • Płaski brzuch i piękne piersi

  Gdy mimo stosowania diet, wyszczuplających i ujędrniających kosmetyków oraz wyczerpujących ćwiczeń nadal jesteś niezadowolona ze swojego wyglądu, możesz wybrać się do specjalisty - chirurgia plastycznego i porozmawiać z nim o możliwościach, jakie niesie nam współczesna medycyna.

 • Operacja plastyczna? Naturalnie!

  Kobiety nieustannie marzą o szczuplejszych udach, piękniejszej skórze, zgrabniejszym nosie. Część z nich decyduje się na poprawienie urody za pomocą skalpela. W dzisiejszych czasach nie jest to już rozwiązanie ani zaskakujące, ani szokujące, szczególnie że w chirurgii plastycznej rozpoczął się nowy trend – natural look. Nowe oblicze medycyny estetycznej powstało by bronić naturalnego piękna przed sztucznym i pretensjonalnym wyglądem.

Dyskusje na temat: abdominoplastyka