• Informacje na temat:

  10 najpiekniejszych zapachow dla kobiet

Artykuły na temat: 10 najpiekniejszych zapachow dla kobiet
 • Druga część opowiadania Jerzego Pilcha "Najpiękniejsza kobieta świata".

 • 10 lat Viktor & Rolf: Piękno marzeń

  Marka Viktor & Rolf obchodzi w tym roku 10-lecie otwarcia pierwszego butiku w Mediolanie. Holenderski duet tworzy swoje kolekcje nieprzerwanie od ponad 20 lat. Oprócz mody Viktor Horsting i Rolf Snoeren kreują również bardzo ciekawe zapachy, które podbiły serca kobiet na całym świecie. Pierwszy z nich, podobnie do butiku, miał swoją premierę w 2005 roku.

 • Martyna Wojciechowska: Bez strachu nie ma odwagi

  Zamiast lalek i koleżanek wolała jazdę motorynką i towarzystwo kolegów. Już jako dziecko uwielbiała zapach smaru, a wolny czas spędzała w garażu regulując gaźniki. Z przymrużeniem oka mówi o sobie, że miała urodzić się chłopcem, ale najwidoczniej matce naturze coś nie wyszło. Martyna Wojciechowska - po bardzo trudnym dla niej minionym roku - jest święcie przekonana, że ten obecny będzie...

 • Beata Kozidrak. Teraz serca mam dwa

  ...​Są dwie Beaty: ta, którą znamy z estrady - ciągle młodzieńcza, pełna energii, pewna swojego wdzięku. I druga, prywatna, twarda, która wszystko, co ma, zawdzięcza sobie. Kobieta po przejściach, jakby u szczytu sławy los wystawił rachunek: rozwód, odejście ukochanego brata. Ale dziewczyny nie płaczą. Beata Kozidrak zasłużyła, by żyć na własnych warunkach.

 • Zrób coś dla swoich oczu.

 • Nadszedł dzień,kiedy po raz ostatni podzielę się z Wami swoją opinią na temat Vichy Liftactiv serum 10 oczy i rzęsy.

 • Mama zawsze piękna

  Mamy dla was 10 zestawów kosmetyków Dove pro.age. Każdy zestaw składa się z szala w kolorze burgundowym, balsamu do ciała, żelu pod prysznic, serum do pielęgnacji szyi i dekoltu, kremu do rąk oraz kostki myjacej.

 • Niech mówią, co chcą

  Cała Polska tym żyła, kiedy Andrzej Łapicki w wieku 85 lat ożenił się z młodszą od siebie o 60 lat kobietą. Rok po ślubie państwo Łapiccy są tak szczęśliwi, że złośliwe komentarze już tylko ich bawią.

 • Święta muszą być pełne tradycji

  ...oczyszczeniem. I to nie tylko ciała, ale i duszy. Już miesiąc przed Wigilią moja dusza się do nich szykuje. Wigilia to dla mnie rachunek sumienia. Co zrobiliśmy źle, ile czasu straciliśmy na rzeczy, które są nieważne, a zabrakło nam na te istotne. Te duchowe przygotowania są najważniejsze. Święta to nie jest kwestia zastawionego stołu, tylko kwestia piękna duszy. Dlatego Wigilia jest taka poważna...

 • Wiosna miłosna

  Zimą na ulicach widać tylko płaszcze, kurtki i futerka. Wiosną kobiety zrzucają kolejne warstwy ubrań, z każdym cieplejszym dniem coraz więcej. A mężczyźni od tego wariują, bo są wzrokowcami. Czy to dlatego zakochujemy się na wiosnę?