Zabiegi w gabinecie, które ujmą ci lat

Efekty odmładzające są widoczne już po pierwszym zabiegu. Przyjęcie całej serii zabiegów może cię zaskoczyć.

Laser nie tylko depiluje

Reklama

Laser pomoże pozbyć się niechcianego owłosienia, ale nie jest to jedyne zastosowanie tego urządzenia.

Zamykanie naczynek. W przypadku rozległego rumienia (kiedy rozszerzonych naczynek, tzw. teleangietazji, jest dużo) pomogą różnego rodzaju lasery, np. laser IPL, KTP QuadroStar, Palomar Max G. Wybór lasera zależy od wielkości zmian i kondycji naczynek. Cena 40-200 zł.

Likwidowanie przebarwień. Najskuteczniej usuwa się pojedyncze piegi na twarzy oraz brunatne plamy na dłoniach i dekolcie. Laser emituje wiązkę świat ła, która niszczy przebarwione miejsca. Cena od 50 zł.

Twarz, dekolt, szyja

Tutaj najszybciej widać oznaki upływającego czasu. Aby oszukać metrykę, warto oddać się w ręce doświadczonej kosmetyczki. Polecamy szybkie i skuteczne zabiegi.

Lifting kwasem hialuronowym. Najpierw kosmetyczka, za pomocą tzw. usieciowanego kwasu hialuronowego, delikatnie modeluje kości policzkowe, skronie i wypełnia bruzdy. Następnie nieusieciowanym kwasem hialuronowym wykonuje na całej twarzy odmładzającą mezoterapię. Cena 600-1000 zł.

Poprawianie owalu twarzy urządzeniem Dermapen. Polega na tworzeniu w skórze, w sposób kontrolowany, mikrouszkodzeń, które mobilizują skórę do wytworzenia nowej, młodej tkanki. Skóra jest grubsza, bardziej elastyczna. Cena 300-700 zł.

Hydramemory. Zabieg stosuje się na twarz, szyję i dekolt. Silnie nawilża, dzięki czemu skóra staje się widocznie odmłodzona. Cena 240 zł.

Szybka regeneracja

Czasem (np. przed ważną uroczystością rodzinną) potrzebne są zabiegi, których efekt będzie widoczny natychmiast.

Skin Show. Jest to połączenie mezoterapii bezigłowej z endermoliftem. Za pomocą fal elektromagnetycznych wprowadza się w głąb skóry odpowiednie składniki odżywcze i przeciwutleniacze, które wspierają odnowę i przywracają skórze blask. Zabieg likwiduje również obrzęki, pobudza i ujędrnia skórę. Cena 350 zł.

Thermolifting Zaffiro. Głowica emituje światło podczerwone, które rozgrzewa głębsze warstwy skóry i obkurcza włókna kolagenowe. W efekcie skóra odzyskuje sprężystość, owal twarzy poprawia się. Cena zabiegu 790 zł.

Artykuł pochodzi z kategorii: Pielęgnacja

Świat & Ludzie

Zobacz również