Ujędrniamy ramiona i dekolt

Gładka i sprężysta skóra sprawi, że w lekkich topach i sukienkach będziesz wyglądać jeszcze piękniej i w pełni nacieszysz się letnią aurą!

Masaż wzmacniający napięcie skóry

Podczas codziennej kąpieli poświęć więcej czasu skórze ramion. Do zabiegu przyda się szorstka gąbka, kąpielowa rękawica lub szczotka z włosia albo z gumowymi wypustkami (znajdziesz m.in. w sieci Rossmann).

Zmocz je wodą i żelem do kąpieli, a następnie okrężnymi ruchami masuj ramiona. Pobudzisz ukrwienie i wzmocnisz napięcie skóry. Czynność powtarzaj regularnie. Z zabiegu zrezygnuj po opalaniu.

Reklama

Nocny lifting

To pora, kiedy zachodzą najintensywniejsze procesy w skórze. Nie prześpij tej szansy! Wieczorem wetrzyj w ramiona kremy ujędrniające, które napną skórę.

Stosuj je na zmianę z balsamami z kofeiną. Składnik ten drenuje skórę, pobudza metabolizm. Ramiona staną się zgrabniejsze, bo szczuplejsze.

Ramiona lubią brąz

Lekko opalona skóra wygląda zdrowiej i jędrniej. Nie namawiamy cię do wylegiwania się na słońcu. Ciało możesz zbrązowić samoopalaczem, pudrem brązującym lub balsamem do ciała BB. Ten ostatni dodatkowo rozświetli skórę, dzięki czemu wyda się bardziej sprężysta.

Artykuł pochodzi z kategorii: Pielęgnacja

Tekst pochodzi z magazynu

Tina
Więcej na temat:

Zobacz również