Ujędrniające zabiegi na twarz i na ciało

By przedłużyć efekt skóry wypoczętej po wakacjach, można ją intensywnie nawilżyć i ujędrnić w gabinecie medycyny estetycznej. Oto dwa zabiegi bez igły i skalpela, skuteczne i komfortowe.

Hydrafacial - nawilżenie

➤ Na czym to polega? Hydrafacial, czyli mikrodermabrazja wodna, to zabieg na twarz, który zarazem oczyszcza, głęboko nawilża i odmładza naszą skórę. Trwa od 30 minut do godziny.

Wykonywany jest za pomocą nowoczesnego urządzenia z wymiennymi końcówkami. Umożliwia to dokładne złuszczenie martwych komórek naskórka, które od razu są zasysane próżniowo. Czysta skóra jest jednocześnie obmywana specjalnym serum. Substancje aktywne, zawierające indywidualnie dobrane nawilżacze i antyoksydanty są nanoszone na skórę w momencie maksymalnego otwarcia porów. Zabieg jest przyjemny dla pacjentki.

Reklama

➤ Dla kogo? Idealny dla cery każdego rodzaju, także dojrzałej lub przesuszonej. Może być stosowany jako zabieg bankietowy (tuż przed wyjściem).

➤ Efekt. Już po jednym zabiegu skóra jest doskonale nawilżona i ładnie napięta (dlatego chętnie stosują go przed galą celebrytki). Efekt promiennej, wypoczętej i odmłodzonej twarzy utrzymuje się do kilkunastu dni.

➤ Cena od 300 zł, www.miracki.pl, www.klinikalaperla.pl

Venus - intensywne ujędrnienie

➤ Na czym to polega? Ten miły w odczuciu, ujędrniający zabieg na ciało łączy w sobie kilka nowatorskich technologii. Do wyszczuplenia sylwetki stosuje się wielofunkcyjne urządzenie Venus Legacy.

Oddziałuje ono na skórę za pomocą impulsowego pola magnetycznego, radiofrekwencji oraz próżniowego masażu, stymulującego tkanki. Parametry do zabiegu ustala kosmetolog lub lekarz.

Przykłada on odpowiednio dobraną końcówkę zabiegową (głowicę) do ciała, pokrytego substancją natłuszczającą, po czym okrężnymi ruchami przesuwa ją po skórze. Czas trwania zabiegu zależy od tego, jaka część naszego ciała jest ujędrniana, nie przekracza jednak 40 minut.

➤ Dla kogo? Odpowiedni dla osób, które chcą intensywnie ujędrnić zbyt wiotką skórę, np. na udach.

➤ Efekt: Od razu po zabiegu skóra jest lepiej napięta, dotleniona, ujędrniona. Zabieg pobudza produkcję nowego kolagenu.

➤ Cena od 400 zł, www.unidentunion.pl

Artykuł pochodzi z kategorii: Pielęgnacja

Olivia

Zobacz również

  • Pestki dyni mają moc!

    Zawierają dużo cennego oleju, który nawilża, odżywia i chroni skórę. Pomaga także pozbyć się zmarszczek. więcej