Twój rozwód z cellulitem

Ciało nie musi być w rozmiarze 36/38, by było piękne i sexy! Jednak zwiotczała skóra oraz pupa i uda „ozdobione” pomarańczową skórką skutecznie mogą zepsuć ci humor. A dodatkowo cellulit nieleczony może doprowadzić do wielu szkód w organizmie - nierównomiernie rozłożone i przerośnięte komórki tłuszczowe uciskają naczynia krwionośne i limfatyczne, wraz z upływem czasu kondycja skóry się pogarsza, a procesy regeneracyjne ulegają spowolnieniu. Ignorowanie nierówności nie wyjdzie ci na zdrowie!

Zdjęcie

materiały prasowe /materiały prasowe
materiały prasowe
/materiały prasowe

5 WSKAZÓWEK JAK POZBYĆ SIĘ CELLULITU

1. Złuszczanie w kawowym towarzystwie

Zdjęcie

Peeling kawowy Magiczny Węgiel, z dodatkiem węgla aktywnego, cena ok. 25 zł/100g, www.bodyboom.pl /materiały prasowe
Peeling kawowy Magiczny Węgiel, z dodatkiem węgla aktywnego, cena ok. 25 zł/100g, www.bodyboom.pl
/materiały prasowe

Pobudź swoją pupę i uda peelingiem kawowym np. wzbogaconym węglem aktywnym, który zapewnia dogłębne oczyszczenie - przyciąga wszelkie zanieczyszczenia, nawet te z głębokich warstw skóry, działa antybakteryjnie i przeciwzapalnie. Obecność kofeiny, zawartej w zmielonej kawie, gwarantuje pobudzenie mikrokrążenia i ułatwi usunięcie toksyn.

2. Masowanie

Zdjęcie

Masło wygładzające i napinające Kofeinowy Twardziel. Zawarte w nim składniki aktywne: kofeina i L-karnityna to prawdziwi pożeracze zbędnego tłuszczu! cena 55 zł, www.bodyboom.pl /materiały prasowe
Masło wygładzające i napinające Kofeinowy Twardziel. Zawarte w nim składniki aktywne: kofeina i L-karnityna to prawdziwi pożeracze zbędnego tłuszczu! cena 55 zł, www.bodyboom.pl
/materiały prasowe

Cellulitowe nierówności pomoże ci wygładzić dobry masażer, może to być również specjalna szczotka do masowania. Masując poprawisz krążenie krwi i udrożnisz system limfatyczny, co wpłynie na złagodzenie objawów cellulitu. Jeśli przed masażem wetrzesz w ciało krem, masło lub olejek o działaniu antycellulitowym - substancje aktywny wejdą w głębsze warstwy skóry, wzmacniając działania kosmetyku. Strzałem w dziesiątkę będą produkty, które zawierają takie składniki jak: kofeina, L-karnityna, wyciąg z kasztanowca, ekstrakt z miłorzębu japońskiego czy z arniki.

Reklama

3. Body wrapping

Jeśli chcesz wzmocnić działanie kosmetyku zastosujmy body wrapping. Na czym on polega? Pierwszy etap to wmasowanie w skórę kosmetyku o działaniu antycellulitowym. A następnie owinięcie wybranej części ciała folią. Dzięki niej zawarte w kosmetyku substancje aktywne lepiej się wchłaniają. Body wrapping możemy zastosować również z peelingiem kawowym. Po wykonaniu peelingu, nie zmywajmy go ze skóry, ale pozostawmy na newralgicznych partiach ciała, owijając je folią.

4. Na co dzień

Ruch to nie tylko niezbędny element dbałości o piękne ciało. Aktywność fizyczna pozytywnie wpłynie również na twój umysł. Wygospodaruj 30 minut dziennie na bieganie, jazdę na rowerze, czy choćby szybszy spacer. Zrób porządek także w swojej diecie. Ogranicz ilość soli i cukru. Postaw na produkty bogate w błonnik. Pomocne w zwalczaniu cellulitu będę także niektóre warzywa czy owoce - szparagi, brokuły, ananasy, grejpfruty czy cytryny.

5. Solidne nawilżenie

Zdjęcie

Olejek ujędrniający do ciała Waleczny Wygładziciel, za sprawa oleju z nasion maku i oleju z kawy wspomaga walkę z cellulitem, a dodatkowo poprawia stopień nawilżenie i wpływa na gęstość skóry, cena 49,00 zł, www.bodyboom.pl /materiały prasowe
Olejek ujędrniający do ciała Waleczny Wygładziciel, za sprawa oleju z nasion maku i oleju z kawy wspomaga walkę z cellulitem, a dodatkowo poprawia stopień nawilżenie i wpływa na gęstość skóry, cena 49,00 zł, www.bodyboom.pl
/materiały prasowe

Aby móc się cieszyć gładką i jędrną skórą - niezbędne jest jej odpowiednie nawilżenie i odżywienie. Wykorzystaj fakt, że oczyszczona peelingiem skóra jest doskonale przygotowana do dalszych zabiegów - składniki odżywcze i nawilżające będą łatwiej wchłaniane.

Artykuł pochodzi z kategorii: Pielęgnacja

Świat kobiety
Więcej na temat:

Zobacz również