Perfekcyjnie gładkie nogi, pachy i pośladki

Miłośniczki pozbawionej włosków skóry mają dziś wiele nowoczesnych metod depilacji.

Reklama

Przed każdą depilacją warto zrobić peeling i masaż skóry. Braun wyposażył nawet swój depilator mechaniczny w dodatkową końcówkę – szczotkową głowicę złuszczającą i masującą. Dzięki temu depilator skutecznie usuwa nawet krótkie włoski. Po depilacji woskiem zawsze usuwaj jego resztki ze skóry olejkiem, który dodatkowo łagodzi podrażnienia.

Domowe i gabinetowe metody depilacji

Philips Lumea wykorzystuje intensywne światło pulsacyjne. Urządzenie jest bezpieczne, a przeprowadzane w domu zabiegi porównywalne są z profesjonalnymi zabiegami światłem IPL w gabinecie. Depilację tę można stosować na wrażliwą skórę pach i okolice bikini. Do wrażliwych miejsc polecamy też krem.

W gabinecie

Dziś możemy wybierać spośród wielu systemów i sposobów trwałego usuwania owłosienia. Gabinety oferują depilację światłem pulsacyjnym IPL, metodę łączącą światło pulsacyjne i falę radiową IPL+RF, także depilację laserem diodowym, rubinowym lub aleksandrytowym.

Różnią się one ceną, ale w zasadzie (w zależności od rodzaju i gęstości owłosienia) wszystkie są skuteczne. Cena najczęściej uzależniona jest od powierzchni i rodzaju włosów (40-200 zł).

Artykuł pochodzi z kategorii: Pielęgnacja

Świat & Ludzie

Zobacz również

  • Nie wyrzucaj łupin po orzechach

    Po obraniu orzechów łupiny najczęściej wyrzucamy. Tymczasem można skorupki wykorzystać, by zadbać o swoją urodę, a także o zdrowie. więcej