Peeling falami radiowymi

Eksfoliacja Bio Elektro jest jedyną na świecie metodą peelingu falami radiowymi. Stosuje się ją do odnowy i poprawy elastyczności naskórka. Zabieg może być wykonany na skórze suchej lub mokrej (wtedy efekt jest bardziej intensywny).

Reklama

Przeprowadza go dermatolog albo kosmetolog. Najpierw do ciała podłącza się elektrodę, która w kontakcie ze skórą emituje mikrowyładowania prądów o niskiej lub średniej częstotliwości. Potem kosmetolog miejsce przy miejscu przykłada do skóry specjalną końcówkę głowicy. Odczuwamy wtedy przyjemne ciepło.

Fale radiowe stymulują rozbicie słabych połączeń międzykomórkowych w warstwie rogowej. Oznacza to skuteczne, ale delikatne złuszczanie naskórka, bez zaczerwienienia. Zabieg trwa 15-20 minut.

Dla kobiet, które chcą zregenerować skórę na twarzy, szyi czy dekolcie. Nie wykonuje się go osobom z chorobami nowotworowymi.

Rozjaśniona, wypoczęta, pełna blasku skóra, zmniejszone pory już po jednym zabiegu. Po trzech sesjach spłycone są zmarszczki. Cena za zabieg: 80 zł, www.rezydencjaurody.pl.

Artykuł pochodzi z kategorii: Pielęgnacja

Olivia

Zobacz również

  • Zanim pomalujesz usta

    Delikatnej skórze warg nie służą chłód i wiatr na zewnątrz, na przemian z suchym i ciepłym powietrzem w pomieszczeniach, w których kaloryfery grzeją bez opamiętania. więcej