Maska doskonale nawilży skórę

Twoja cera stała się sucha, szorstka? Pomoże ci maska!

Zdjęcie

Maseczki świetnie nawilżają skórę /123/RF PICSEL
Maseczki świetnie nawilżają skórę
/123/RF PICSEL

Położona na buzię zadziała jak kompres – sprawi, że woda nie odparuje z zew nętrznej warstwy skóry. Nawilżenie ulegnie więc zdecydowanej poprawie.

Wybierz maseczkę z kwasem hialuronowym (wiąże wodę w naskórku). Pożądany jest też mocznik, ekstrakt z aloesu, lipidy i ceramidy. Składniki te uszczelniają naskórek, tworząc barierę zapobiegającą ucieczce wody.

Reklama

Kosmetyk nakładaj 2-3 razy w tygodniu na oczyszczoną skórę. Najlepiej wieczorem (niektóre maseczki zostawia się na noc, aby mogły dokładnie się wchłonąć).

Wygodna w stosowaniu jest maseczka w postaci nasączonej dobroczynnymi składnikami tkaniny. Nałożona na twarz tworzy coś w rodzaju nieprzepuszczalnego opatrunku.

Dzięki temu podnosi się temperatura skóry, powodując przyspieszenie krążenia krwi i skuteczniejsze wchłanianie substancji aktywnych. Dlatego cera błyskawicznie się regeneruje.

Artykuł pochodzi z kategorii: Pielęgnacja

Bella Relaks

Zobacz również

  • Zanim pomalujesz usta

    Delikatnej skórze warg nie służą chłód i wiatr na zewnątrz, na przemian z suchym i ciepłym powietrzem w pomieszczeniach, w których kaloryfery grzeją bez opamiętania. więcej