Jak wygładzić zmarszczki, czym przemywać uszy

Ponoć można to zrobić żelazkiem z ultradźwiękami. Co to jest?

Żelazko przeciwzmarszczkowe to specjalna głowica wyposażona w masującą pompę. Poprawia ukrwienie mięśni, co polepsza napięcie skóry. Pobudza jej regenerację – staje się mocniejsza i gładsza. Zabieg „żelazkiem” przeznaczony jest dla cery tracącej jędrność (spada w niej poziom kolagenu i elastyny) i słabnących mięśniach. Te mają mniejszą masę, przez co skóra na twarzy wiotczeje.

Reklama

Czym je przemywać?

Chcę przekłuć uszy mojej 3-letnej córce. Jak o nie dbać?

Dziurki po przekłuciu uszu należy przemywać dwa razy dziennie wodą utlenioną lub naparem z rumianku (ma on działanie przeciwzapalne). Dobrze jest raz dziennie poruszać kolczyki (czystymi rękoma!), aby nie wrosły w skórę.

Promienne spojrzenie

Rano mam duże worki pod oczami. Co mogę zrobić, by się ich pozbyć?

Opuchnięciom zapobiegnie m.in. spanie na boku (nigdy na wznak czy na brzuchu, bo to pogarsza krążenie krwi i limfy). Także zmiana diety (ograniczenie spożywania soli i wprowadzenie większej ilości produktów bogatych w żelazo i witaminy). Proszę regularnie stosować krem pod oczy. Naj- lepiej taki z witaminą K i C, wyciągiem ze świetlika (Flos- Lek, Ziaja, Ava; od 12 zł). Warto trzymać go w lodówce. Zimny i wmasowany okrężnymi ruchami pomoże w szybszym zlikwidowaniu obrzęków.

Sposób na spierzchnięte usta

Lubię spacerować, nawet w chło dne, wietrzne dni. Ale wtedy usta mi pierzchną! Skórek z nich pozbywam się w prosty i słodki „sposób”. Wieczorem wcieram w nie miękką szczoteczką do zębów cukier (polecam brązowy!). Potem spłukuję letnią wodą. Naskórek jest gładki. Znowu mogę używać szminki.

Zdaniem Moniki: Super! Ten sposób warto wykorzystać nie tylko po to, aby pozbyć się skórek. Delika- tny masaż poprawi ukrwienie ust. Dzięki temu zys- kają ładny, zaróżowiony kolor.

Artykuł pochodzi z kategorii: Pielęgnacja

Chwila dla Ciebie

Zobacz również