Chusteczki - do rąk, makijażu i higieny intymnej

Chusteczki są niezastąpione w podróży i na urlopie. Dzięki nim zawsze będziesz czuć się świeżo, zadbasz o higienę dłoni, cery oraz miejsc intymnych.

Zdjęcie

/Mat. Prasowe
/Mat. Prasowe

Zdjęcie

/Mat. Prasowe
/Mat. Prasowe

Zdjęcie

/Mat. Prasowe
/Mat. Prasowe

Zdjęcie

/Mat. Prasowe
/Mat. Prasowe

Nie wszystkie chusteczki można wyrzucić do toalety, ale te do higieny intymnej – tak. Chusteczki do higieny miejsc intymnych nie podrażnią śluzówki, zapewnią odpowiednie pH, a kwas mlekowy wzmocni naturalną barierę ochronną, nie dopuszczając do infekcji.

Reklama

Aby oczyścić cerę lub dłonie, nie potrzebujemy wcale płynu do demakijażu, mydła lub żelu do mycia rąk w dużej butli. Chusteczki nawilżone do rąk mogą być użyte do oczyszczenia delikatnej dziecięcej skóry.

Do demakijażu cery możemy wykorzystać chusteczki z wit. E i gliceryną. Głęboko oczyszczają, nawilżają i odżywiają naskórek. Są hypoalergiczne. Nie zawierają alkoholu, dzięki czemu nie podrażniają nawet wrażliwej cery.

Zanim skóra zyska odcień opalenizny, musi minąć kilka dni. Samoopalacz w postaci nasączonych chusteczek nie zostawia smug na skórze i zmieści się w kieszeni. Przetrzesz nim skórę twarzy, dekoltu i ramion podczas podróży.

Artykuł pochodzi z kategorii: Pielęgnacja

Świat & Ludzie

Zobacz również

  • Nie wyrzucaj łupin po orzechach

    Po obraniu orzechów łupiny najczęściej wyrzucamy. Tymczasem można skorupki wykorzystać, by zadbać o swoją urodę, a także o zdrowie. więcej