Zadbaj o siebie w kilka minut

WARTO

wiedzieć

Reklama

Eyelinerem narysuj kreskę na górnej powiece – od wewnętrznego do zewnętrznego kącika oka. Na końcu skieruj ją ku górze. To nada spojrzeniu lekkość i optycznie uniesie opadającą powiekę.

Zadbane ręce

Chcesz, aby twoje ręce przypominały dłonie damy? Kolorowy manikiur zastąp francuskim. Białą emalią starannie pokryj wystające poza opuszki palców końcówki płytek. Kiedy emalia wyschnie, całe pomaluj bezbarwnym lub beżowym lakierem. Paznokcie będą wyglądały niezwykle efektownie.

Piękna cera

Aby podkład doskonale się rozprowadził i idealnie zintegrował ze skórą, powinna być ona dobrze nawilżona. Dlatego pod makijaż zastosuj lekki, supernawilżający krem. Odżywi on także cerę i wygładzi. Sprawi też, że pozostanie ona na długo matowa i nie będzie się błyszczeć.

Taki preparat pozwoli ci również zaoszczędzić czas, bowiem bardzo szybko się wchłania. Podkład możesz więc zastosować od razu po jego nałożeniu.

Artykuł pochodzi z kategorii: Makijaż

Chwila dla Ciebie

Zobacz również

  • Ożyw bladą cerę różem

    Ten kosmetyk możesz nakładać na policzki, brodę, czubek nosa, nawet powieki. Dzięki niemu będziesz wyglądała na wypoczętą. Pamiętaj jednak o kilku zasadach. Po pierwsze: mniej znaczy więcej. Już... więcej