​Tipsy - hit czy kit?

Uzyskanie zadbanych i pięknie wyglądających paznokci jest wbrew pozorom sporym wyzwaniem. Dbanie o płytki oprócz codziennej domowej pielęgnacji, wymaga również poświecenia czasu i pieniędzy na wizyty u kosmetyczki, na co niewiele kobiet może sobie pozwolić. Całe szczęście na rynku dostępne są różne rodzaje tipsów, z których każda z nas może wybrać coś dla siebie.

Zdjęcie

Tipsy nie muszą wyglądać kiczowato /123/RF PICSEL
Tipsy nie muszą wyglądać kiczowato
/123/RF PICSEL

Nakładki z tworzywa sztucznego wystarczy systematycznie uzupełniać lub wymieniać co 2-3 tygodnie, w międzyczasie ciesząc się efektem idealnych, kolorowych lub wzorkowanych paznokci.

Rodzaje tipsów- paznokcie akrylowe i żelowe

Mimo że tipsy często kojarzą się z kiczem, wcale nie muszą wyglądać źle! Istnieją różne sposoby nakładania sztucznych paznokci, a korzystając z nowocześniejszych unikniemy zniszczenia płytek klejem, jednocześnie uzyskując świetne rezultaty. 

Reklama

Ostatnio wielką popularność zdobywają metody akrylowa i żelowa. Polegają one na przedłużeniu paznokci specjalną trwałą substancją, dzięki czemu zyskują nie tylko długotrwały piękny wygląd, ale również wytrzymałość. 

Polecane są szczególnie osobom, które ze względu na złą kondycję i łamliwość płytek nie są w stanie zapuścić ich w naturalny sposób. I akryle i żele sprawiają, że długie zadbane paznokcie stają się czymś w zasięgu każdej kobiety.

Jak przygotować się do założenia tipsów?

Jeżeli marzysz o idealnie wykonanych tipsach, warto abyś udała się do kosmetyczki. Przygotowanie akryli lub żeli nie jest drogim zabiegiem, a specjalistka zajmie się tym w profesjonalny sposób i z zadowalającym dla ciebie skutkiem. Pamiętaj jednak, by przed wybraniem się do gabinetu odpowiednio przygotować swoje paznokcie. 

Dokładnie je wypoleruj i opiłuj. Następnie pozbądź się niepotrzebnych skórek i koniecznie nałóż odżywkę na powierzchnię płytek. Gruntowny manicure wzmocni stan paznokci, sprawiając że akryl nie osłabi ich kondycji i po zdjęciu tipsów będą wyglądały tak samo dobrze jak przed ich założeniem. Efekt końcowy na pewno pozytywnie cię zaskoczy. Warto spróbować!

 

Artykuł pochodzi z kategorii: Makijaż

Więcej na temat:

Zobacz również

  • Konturing ust - odmładzający trend w nowoczesnym makijażu

    Po modzie na modelowanie konturów twarzy, mamy nowy trend – na modelowanie ust. Wszystko po to, by były jeszcze ładniejsze i bardziej zmysłowe. więcej