Piękne stopy na pokaz

Wygładzanie skóry

Reklama

Zetrzyj zgrubienia na piętach i na wewnętrznej stronie stóp ceramiczną polerką. Potem je wymocz przez 15 minut w ciepłej wodzie z 2 garś ciami soli, np. lawendowej. I wklep krem do stóp.

Upiększanie paznokci

Wyrównaj prosto paznokcie (rób to w jednym kierunku) ceramicznym pilnikiem. Odsuń skórki drewnianym patyczkiem i po czym odtłuść płytki zmywaczem. Włóż między paznokcie tzw. separator z gąbki i maluj je od dużego palca (najdłużej schnie lakier) ku małym. Odczekaj 2-3 minuty i nałóż drugą warstwę emalii.

Rada pedikiurzystki. Jeśli masz ślady po odciskach nad piętami i halluksy, wybierz sandałki z szerszymi paskami w tych miejscach.

Dobieranie lakieru do modnych butów

Gdy odkryte są tylko palce. Do czerwonych szpilek pasują metaliczna zieleń i fiolet, np. Nail Lacquer, Orly, 39 zł i lakier ze srebrnymi cekinami, np. Pupa, 24 zł. Ładnie też będzie wyglądał czarny metaliczny.

Jeśli wkładasz sandałki. Wybierz lakiery kontrastowe. Do złotych i srebrnych – granat z brokatowymi kropkami, np. Polka Dots, Maybelline, ok. 10 zł. Do granatowych, czarnych – opalizujący bordo, czerwony, np. OPI, 50 zł.

Artykuł pochodzi z kategorii: Makijaż

Świat kobiety
Więcej na temat:

Zobacz również