Paznokcie: Jak przywrócić im gładkość

Wszystko w Twoich rękach. Dlatego bez problemu przywrócisz gładkość skórze i połysk paznokciom. Potem koniecznie wypróbuj najmodniejsze kolory lakierów!

Reklama

Zanim wypróbujesz lakiery z wiosennych kolekcji zadbaj o dłonie, które po zimie wymagają intensywnego odżywienia.

Umów się na zabieg regeneracyjny z preparatami zawierającymi keratynę i wyciągi roślinne oraz podgrzanymi elektrycznie rękawicami. Ciepło przyspieszy wnikanie składników aktywnych. Aby utrzymać efekt, po każdym myciu rąk stosuj kosmetyki nawilżające do dłoni i oliwkę do skórek.

Przed snem

Także przed snem zawsze smaruj ręce kremem. O skórki także dbaj codziennie – nakładaj na nie kosmetyk zmiękczający i po kilku minutach delikatnie odsuwaj ręcznikiem lub patyczkiem.

Płytkom paznokci pomogą odżywki nawilżające – unikaj tych utwardzających. Zanim je nałożysz, nadaj paznokciom odpowiedni kształt. Powinien współgrać z białym łukiem na płytce.

Pilnik przesuwaj długimi pociągnięciami w jednej płaszczyźnie. Teraz czas na najmodniejsze pastelowe lakiery.

Nabierz dużą ilość kosmetyku i nakładaj go, muskając paznokcie pędzlem, unikając przyciskania do płytki. Wykonaj około 8 pociągnięć – w ten sposób równo nałożysz emalię. Pomaluj też brzeg paznokcia i nałóż utwardzacz.

Artykuł pochodzi z kategorii: Makijaż

Show

Zobacz również

  • Zazdrościsz kobietom o dużych oczach? A może masz kompleksy z powodu opadających powiek? Poznaj tajniki makijażu, który nada twoim oczom idealny kształt i poprawi ich proporcje. więcej