Jak zrobić makijaż bogini

Paleta niebiesko-zielonych kolorów w makijażu oczu odmłodzi spojrzenie i doda uroku zarówno blondynkom, jak i brunetkom. Lazurowy makijaż w lżejszej tonacji śmiało noś w ciągu dnia, w mocniejszych odcieniach – wieczorem.

Modny zielono-niebieski mak jaż oczu sprawdzi się również w oszczędnej wersji. Wystarczy, gdy jasnoturkusową kreseczkę zrobisz wzdłuż górnej albo dolnej powieki.

Na specjalne okazje dodatkowo umaluj powieki turkusowym cieniem. Mocniejszy kolor (lub cień na mokro) kładź w zewnętrznych kącikach oczu, jaśniejszego (np. błękitnego) użyj w wewnętrznym kąciku. Usta nie powinny konkurować z turkusowymi powiekami. Umaluj je jasnoróżowym błyszczykiem lub szminką w chłodnym różu.

Kolory oceanu

Reklama

Eyeliner w ciemnej lub turkusowej zieleni możesz użyć zamiast czarnej kredki – to otworzy oko. Polecamy: Eyeliner Colour X-Pert Max Factor, z aplikatorem (37 zł).

Ekstra triki

Niebieskie cienie i kredki ładnie podkreślą piwne i brązowe tęczówki. Do niebieskich oczu użyj raczej cieni w zielonej tonacji.

Artykuł pochodzi z kategorii: Makijaż

Na żywo

Zobacz również

  • Zazdrościsz kobietom o dużych oczach? A może masz kompleksy z powodu opadających powiek? Poznaj tajniki makijażu, który nada twoim oczom idealny kształt i poprawi ich proporcje. więcej