Dłonie bez zarzutu. Pomaluj swoje paznokcie

Najmodniejsze kolory lakierów sprawią, że twoje dłonie będą smuklejsze, a paznokcie zyskają ładniejszy kształt! Sprawdź, co wybrać – nude, granatowy czy kolor szampana?

Reklama

Szampański kolor podkreśla kształt

Połyskujący odcień szampana to propozycja dla kobiet o płaskich paznokciach. Błyszczący jasny lakier działa jak okulary 3D: płytki paznokci wyglądają na zaokrąglone. Odcień elegancki, ale na tyle subtelny, by stosować go na co dzień.

Granatowy wysmukla

To nie jest kolor dla pań o krótkich, wąskich paznokciach. Ale jeśli twoje palce mają mocną budowę, granatowy, a zwłaszcza opalizujący, będzie idealny. Optycznie zmniejszy paznokcie i wysmukli dłonie.

Nude wydłuża palce

To, co cieliste szpilki robią dla nóg, cielisty lakier robi dla palców. Jeśli chcesz, by dłonie wyglądały zgrabniej i bardziej proporcjonalnie, lakier w odcieniu nude sprawdzi się znakomicie. Modnie jest łączyć go ze złotymi wzorami.

Artykuł pochodzi z kategorii: Makijaż

Show

Zobacz również

  • Zazdrościsz kobietom o dużych oczach? A może masz kompleksy z powodu opadających powiek? Poznaj tajniki makijażu, który nada twoim oczom idealny kształt i poprawi ich proporcje. więcej