Sięgnij po roll-on!

Mała kulka jest wygodna w użyciu. Obracając się, nakłada kosmetyk niezwykle równomiernie i higienicznie. Także oszczędnie, bo nic się nie wylewa i nie marnuje

Zapewnia skuteczną ochronę przed potem

Zadaniem antyperspirantu jest hamowanie wydzielania potu. Po naniesieniu kosmetyku na skórę i w zetknięciu z potem wytwarza się cienka żelowa powłoka. Zakrywa ona na pewien czas ujścia gruczołów potowych.

Aplikacja preparatu za pomocą kulki jest zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem. Po pierwsze zapewnia precyzyjne rozprowadzenie i dzięki temu pokrycie odpowiedniej powierzchni pachy. Poza tym nałożona warstwa kosmetyku jest skuteczna, ale wystarczająco cienka. Nie blokuje i nie zapycha wylotów gruczołów potowych.

Reklama

Preparat w kulce ma jeszcze jedną zaletę – nie wysycha i zazwyczaj może być używany dłużej niż sztyft. Wypróbuj antyperspiranty: 1. Fa Natural & Power (6 zł); 2. Lumene Arctic Aqua (24 zł). 3. Soraya Comfort (7 zł); 4. Dove Natural Touch (10 zł).

SPOSÓB NA PRYSZCZ

Dzięki końcówce z roll-onem kosmetyk na wypryski (zawierający zazwyczaj wysuszający kwas salicylowy) jest stosowany tylko tam, gdzie trzeba, czyli na krostki. Wypróbuj: 1. Roll-on przeciw niedoskonałościom z korektorem Gar- nier Active, 15 zł; 2. Roll-on likwidujący ślady po trądziku Avon Clearskin, 22 zł).

Artykuł pochodzi z kategorii: Kosmetyki

Chwila dla Ciebie

Zobacz również

  • Niepozorny proszek znakomicie sprawdza się zarówno podczas pieczenia ciast i sprzątania domu, jak i… wykonywania wielu zabiegów urodowych. Dzięki niemu sporo drogich preparatów zastąpisz tanimi, a... więcej