Perełki do kąpieli. Odprężą i nawilżą

Kąpanie się służy nie tylko myciu, ale także relaksowi. Dlatego wypróbuj nowość – perełki do kąpieli. Kosmetyk ten ma formę drobnych, ładnie pachnących granulek w różnych barwach.

Perełki dodane do wo dy szybko się rozpuszczają (niektóre się pienią). Barwią i zmiękczają wodę, napełniając łazienkę pięknym aromatem. Ale to nie wszystkie ich zalety. Przede wszystkim ich zadaniem jest pielęgnacja skóry. Często zawierają nawilżający mocznik, natłuszczające olejki, minerały i mikroelementy.

Reklama

Po zażyciu takiej perełkowej kąpieli skóra na pewno nie będzie wysuszona (co zdarza się czasem przy stosowaniu soli kąpielowych lub mocno pieniących się płynów). Stanie się gładka, aksamitna i pachnąca.

Godne polecenia są również perełki do stóp. Przyniosą ulgę zmęczonym stopom. Zawartość np. alg morskich zapewni ich skórze odpowiednie nawilżenie i regenerację. Drobinki soli oczyszczą i ułatwią złuszczenie zrogowaciałego naskórka. Dzięki temu wymoczone w wodzie z perełkami stopy i paznokcie będą miękkie i łatwo poddadzą się zabiegowi pedikiuru.

Wypróbuj:

1. Kawior z kofeiną Bingo Spa (14 zł);

2. Perełki z ekstraktem z kwiatów wiśni Wellness & Beauty (8,99 zł);

3. Kawior z olejkiem pomaraczowym Stara Mydlarnia (16 zł);

4. Perełki do kąpieli stóp z ekstraktem z alg morskich Nº36 (6 zł).

Artykuł pochodzi z kategorii: Kosmetyki

Chwila dla Ciebie

Zobacz również

  • Krem, podkład, puder – im więcej warstw, tym skóra jest gorzej dotleniona. Zwłaszcza tłusta. Które kosmetyki nie zatykają porów? więcej