Nowy zapach od Oriflame - Magnetista

Dlaczego w miłości zdawać się na przypadek? Nowy zapach Magnetista od Oriflame to wyjątkowe nuty, które pomagają sile przyciągania i sprawiają, że zwiększamy naszą atrakcyjność.

Zdjęcie

materiały prasowe /materiały prasowe
materiały prasowe
/materiały prasowe

Zapach otwierają nuty kwiatu neuroli, różowego pieprzu i czarnej porzeczki. Następnie pełną mocą rozbrzmiewa silny akord kwiatu marakui, drzewa sandałowego, piżma oraz zniewalającej wanilii. 

Zdjęcie

materiały prasowe /materiały prasowe
materiały prasowe
/materiały prasowe

Twórczynie zapachu

Emilie Coppermann i Aliénor Massenet, dwie francuskie kobiety-mistrzynie perfumiarstwa, wielokrotnie nagradzane - szukały specjalnej i unikalnej kombinacji składników, aby stworzyć zapach, który przyciągnie mężczyzn.Klinicznie przeprowadzano badania, które udowadniają, że kluczowy składnik Magnetisty - akord kwiatu marakui - działa pobudzająco na zmysły. 9 na 10 badanych mężczyzn uznało, że kobieta używająca tego zapachu jest w ich oczach bardziej atrakcyjna. Aby mieć pewność skuteczności, w trakcie tworzenia zapachu Emilie i Alienor współpracowały z neurobiologami. Przeprowadzono 3 rodzaje testów: ocena reakcji emocjonalnych, testy aktywności mózgowej i badania eyetrackingowe. Klinicznie udowodniono, że zapach Magnetista ma działanie przyciągające.

Reklama

Woda perfumowana Magnetista.

Flakon Magnetisty w kolorze fioletu symbolizuje kobiecość, intymność i tajemniczość. To barwa dla kobiet odważnych i bezkompromisowych oraz tych, które pragną podkreślić swoją zmysłowość. Nowy zapach skradł również serce ambasadorki szwedzkiej marki - piosenkarki Natalii Szroeder. Zmysłowa, ciepła kompozycja zapachowa od Oriflame idealnie sprawdzi się podczas jesiennych wieczorów, otulając nas nutą wanilii i zniewalającym akordem drzewa sandałowego. 

Cena promocyjna: 99,99 zł*
Cena promocyjna obowiązuje w katalogu 14. 
Cena regularna: 144,90 zł


Artykuł pochodzi z kategorii: Kosmetyki

Świat kobiety

Zobacz również

  • Czarna moc

    Szampony, maski i pasty do zębów z aktywnym węglem. Gumowate mydła o zapachu wędzonki… Czarno to widzisz? Przełam się! więcej