Kremy ze złotem

Ten kruszec nie tylko pięknie lśni. To także drogocenny składnik odmładzających kremów, masek i balsamów.

Zdjęcie

/Mat. Prasowe
/Mat. Prasowe

Reklama

Zdjęcie

/Mat. Prasowe
/Mat. Prasowe

Zdjęcie

/Mat. Prasowe
/Mat. Prasowe

Zdjęcie

/Mat. Prasowe
/Mat. Prasowe

Zdjęcie

/Mat. Prasowe
/Mat. Prasowe

Kremów ze zmikronizowanym złotem możesz używać nawet wtedy, gdy masz bardzo wrażliwą, a nawet alergiczną cerę. Warto po nie sięgnąć zimą. Zastosowane na noc zapobiegną nadmiernemu wysuszaniu cery przez ogrzane powietrze.

W kosmetyce złoto wykorzystuje się w formie zmikronizowanej, która umożliwia równomierne rozprowadzanie preparatów na skórze i ich wchłanianie. Jego minicząsteczki są w stanie wtedy dotrzeć nawet do głębokich warstw naskórka i szybko uruchomić proces jego regeneracji. To sprawia, że „złote” preparaty doskonale nawilżają i odżywiają cerę. Skutecznie wygładzają już istniejące zmarszczki i opóźniają proces powstawania nowych.

Ale to nie wszystko. Rozświetlają one cerę, nadając jej zdrowy i promienny wygląd. Dzięki temu ciemne plamki stają się mniej widoczne.

Kuracje ze złotem

Zmikronizowane złoto stosuje się głównie w preparatach regenerujących i odmładzających zniszczoną, poszarzałą skórę. Świetnie rozjaśniają przebarwienia. Jeśli więc na święta chcesz założyć bluzkę z dekoltem, wmasuj w ciało balsam lub olejek ze złotymi drobinkami. Migoczące w świetle płatki odwrócą uwagę od zmarszczek czy piegów.

Zauważyłaś, że skóra na szyi i dekolcie traci jędrność? Pokuś się o kurację serum właśnie z dodatkiem złota. Delikatnie ją napnie i ujędrni. Szybko poprawi także jej koloryt.

Artykuł pochodzi z kategorii: Kosmetyki

Chwila dla Ciebie

Zobacz również

  • To tylko mity kosmetyczne

    Parabeny, silikony, konserwanty… Niestety, wciąż krąży na ich temat wiele sprzecznych i niesprawdzonych infomacji. Czas zatem poznać prawdę. więcej