Co zrobić, gdy samoopalacz nierówno schodzi

Dwa tygodnie temu po raz pierwszy użyłam samoopalacza. Przyciemniłam sobie skórę dość mocno. Najpierw opalenizna była równomierna, ale teraz całe ciało mam w nieładne łatki. Co mogę zrobić?

Różnice w kolorze skóry powstają, gdy posmarujemy się samoopalaczem raz, po czym przestaniemy go używać. Wyrównanie odcienia zajmie nam kilka dni.

Reklama

Zaczynamy od pilingu. Jeśli od ostatniego minęły przynajmniej cztery doby, warto wykorzystać sposób supermodelek i zrobić go na sucho. Kosmetykiem nacieramy skórę okrężnymi ruchami, przy użyciu rękawicy frotte lub zwykłej, bawełnianej.

Następnie spłukujemy ciało pod prysznicem, wycieramy i smarujemy tłustym balsamem albo olejkiem. Powtarzamy po 3 dniach. Rada na przyszłość: samoopalacz nakładamy co 3 dni.

Gdy chcemy odzyskać natura- lny kolor skóry, używamy wersji tego samego produktu dla coraz jaśniejszej kar- nacji i wydłużamy przerwy do 4-5 dni.

Artykuł pochodzi z kategorii: Kosmetyki

Kobieta i życie

Zobacz również

  • Dlaczego w miłości zdawać się na przypadek? Nowy zapach Magnetista od Oriflame to wyjątkowe nuty, które pomagają sile przyciągania i sprawiają, że zwiększamy naszą atrakcyjność. więcej