Te fryzury cię odmłodzą

Z nadejściem nowej pory roku skuś się na zmianę uczesania! Prezentujemy te najmodniejsze, które ujmują lat i dodają energii.

Zawadiackie spiralki

Strzyżenie: Pasma sięgające poniżej ra mion lub dłuższe są lekko wystopniowane i mają wyodrębnioną długą grzywkę.

Reklama

Układanie: Po myciu zostaw włosy, by nie co podeschły. W jeszcze wilgotne wczesz piankę lub obficie spryskaj je lotionem. Po dziel czuprynę na cienkie pasemka. Każde nawiń na papilot z gąbki lub cienki wałeczek – jeden do przodu, drugi do tyłu. Gdy wło sy wyschną, zdejmij wałki.

Pasm nie roz czesuj, ale rozburz dłońmi od spodu. Zrób mały przedziałek, formując asymetryczną grzywkę. Rozetrzyj w dłoniach żel i wgnieć go we włosy, utrwalając spiralki.

Dziewczęcy bob

Strzyżenie: Pasma do ramion są podcięte w półokrągłej linii i mają wyraźnie pocieniowane końce.

Układanie: Wilgotne włosy rozdziel małym przedziałkiem. Nałóż piankę dodającą objętości i podwiń grubą okrągłą szczotką. Omieć powietrzem z suszarki, by fryzura wyglądała jak ułożona wiatrem.

Jak chłopczyca

Strzyżenie: Krótkie włosy (w tzw. stylu pixie) są mocno wystopniowane po bokach i mają długą, skośnie przyciętą grzywkę.

Układanie: Wilgotne włosy rozdziel skośnym przedziałkiem. Spryskaj obficie lotionem i mocno unoś od skóry okrągłą szczotką. Dla utrwalenia polakieruj od spodu.

Sama prostota

Strzyżenie: Bardzo długie pasma wyróżnia niezaokrąglona grzywka. Jest wyodrębniona wysoko nad czołem i sięga niemal do brwi.

Układanie: Pasma rozdziel przedziałkiem. Wysusz, zczesując od środka szkieletową szczotką. Suche spryskaj preparatem termoochronnym i przeciągnij prostownicą.

Miękkie fale

Strzyżenie: Włosy do połowy szyi lub do ramion obcięto w półokrągłej linii.

Układanie: Wgnieć piankę dodającą objętości w wilgotne włosy. Mocno podwiń grubą okrągłą szczotką. Dodatkowo suche pasma skręć lokówką. Nad czołem uformuj falę.

Sielskie warkocze

Strzyżenie: Długie lub półdługie włosy są podcięte w prostej linii.

Układanie: Z boku zbierz włosy w kucyk. Podziel go na trzy części i zapleć warkocze. Z jednego uformuj koczek, pozostałymi opleć głowę. Użyj dopinek: koka i warkoczy (np. Glitter), gdy masz włosy półdługie!

Stylowa bombka

Strzyżenie: Włosy nad karkiem są krótsze i stopniowo podgolone, a z przodu wyraźnie dłuższe i sięgające linii brody.

Układanie: Wilgotne pasma spryskaj lotionem i zrób miniprzedziałek. Unoś od skóry okrągłą szczotką i sczesuj na twarz. Lekko podtapiruj i wgnieć żel np. wet look.

Artykuł pochodzi z kategorii: Fryzury

Naj

Zobacz również