Sposoby na bujne włosy

Okrągła szczotka i nowoczesna suszarka sprawią, że włosy będą puszyste.

Zdjęcie

Poznaj kilka sposobów na bujne włosy /123/RF PICSEL
Poznaj kilka sposobów na bujne włosy
/123/RF PICSELSzampon bez silikonu

Silikon jest dużym obciążeniem dla cienkich pasm i może sprawić, że fryzura „klapnie”. Wybieraj szampony z kompleksem kolagenowym, proteinami, keratyną i aminokwasami.

Reklama

Odżywka w sprayu" style="vertical-align: middle;">To super rozwiązanie dla delikatnych włosów! Zapewnia im odżywienie i gładkość, a nie obciąża, tak jak np. odżywki bez spłukiwania i gęste maski. Po myciu spryskaj włosy odżywką, która je lekko usztywni i doda objętości.Pianka i wałki do układania" style="vertical-align: middle;">Pozbawione naturalnej objętości pasma zwykle już krótko po myciu „kleją się” do głowy i wyglądają, jakby ich było jeszcze mniej. Jest na to sposób! W wilgotne włosy wetrzyj piankę bez zawartości alkoholu (pasma będą pogrubione, a unikniesz ich przesuszenia). Następnie nawiń włosy na duże ciepłe wałki i wysusz suszarką. Rozwiń, nie rozczesuj, a tylko lekko roztrzep fryzurę palcami. Spryskaj lakierem. Sprytna stylizacja

Suszarka z dyfuzorem jest idealna przy kręconych włosach – poprawia ich skręt, nadaje lokom sprężystości. Proste pasma łatwo ułożysz w miękkie, odbite od nasady fale dzięki lokosuszarce.

Balejaż

Ten zabieg optycznie zwiększa objętość fryzury. Pasemka powinny być jednak subtelne, tzn. jak najcieńsze. I najwyżej o dwa tony jaśniejsze od reszty włosów.

Cieniowanie

Dobre strzyżenie czyni cuda! Zwłaszcza, gdy masz cienkie i niezbyt bujne włosy. Fryzjerka powinna jednak wycieniować tylko końcówki pasm. Zbyt mocno wystrzyżone włosy dają bowiem efekt odwrotny od zamierzonego. Wybieraj fryzury a’la bob, najlepiej z asymetryczną grzywką. 

Artykuł pochodzi z kategorii: Fryzury

Chwila dla Ciebie
Więcej na temat:

Zobacz również