Letnie fryzury w 2 stylizacjach

Możesz zachwycać wyglądem przez całe wakacje! Poznaj wygodne uczesania na plażę i spacer po promenadzie oraz bardziej klasyczne – na co dzień.

Małgorzata Gołębiewska fryzjerka z Salonu Beauty w Nasielsku

Reklama

Wywinięte i podkręcone

Wystopniowane włosy do ramion zmień w efektowne fryzury. Na urlop: Wilgotne pasma rozdziel przedziałkiem z boku. Spryskaj je mgiełką lub lotionem (są lekkie!). Ułóż okrągłą szczotką, wywijając końce.

Do pracy: Osuszone włosy spryskaj lotionem. Podziel na średniej grubości pasma i nawiń na wałki. Zdejmij je, gdy włosy wyschną. Rozburz od spodu.

Poskromione żelem

Wypróbuj uczesania „prosto z wody”. Są supermodne! Na urlop: Na suchych pasmach zrób przedziałek z boku. Wmasuj żel lub użyj kosmetyku w spreju, na lato koniecznie z filtrami. Przygładź, formując palcami grzywkę i loczki po bokach twarzy.

Do pracy: Pasma zaczesz do tyłu. Te na środku natapiruj od spodu i spryskaj żelem, formując „irokeza”. Boki przygładź.

Spięte i ułożone na wałkach

Długie pasma możesz oryginalnie ułożyć na każdą okazję. Na urlop: Zrób przedziałek z boku wzdłuż głowy. Gumką zbierz dwa kucyki. Ten nad karkiem zwiń w koczek i upnij wsuwkami. Drugi z boku luźno okręć wokół palca i podepnij.

Do pracy: W wilgotne włosy wgnieć piankę. Cienkie pasma nawiń na papiloty do 3/4 długości. Suche loki rozburz.

Zaplecione i wygładzone

Pasma w stylu bob dają wiele możliwości letnich stylizacji. Na urlop: Zaczesz włosy do tyłu i zrób z boku przedziałek. Nad czołem zapleć ścisły warkocz, oplatając głowę. Spryskaj lakierem z filtrami. Pasma nad karkiem fantazyjnie pougniataj.

Do pracy: Osuszone włosy rozdziel z boku. Wgnieć piankę i ułóż szkieletową szczotką, sczesując do przodu. Polakieruj.

Artykuł pochodzi z kategorii: Fryzury

Naj
Więcej na temat:

Zobacz również

  • Klasyczna henna, czyli barwnik roślinny o nazwie Lawsonia Inermis, barwi skórę i włosy na odcień pomarańczowy i czerwony. Dlatego producenci farb ziołowych dodają do nich inne składniki, aby... więcej