Jak wybrać dobrą piankę do włosów

Marzy ci się piękna fryzura z prostych pasemek lub burza loczków czy miękkie fale? Sięgnij po piankę do stylizacji. Dobierz odpowiednią do swoich włosów i efektu, jaki chcesz uzyskać.

Trzy sztuczki fryzjerskie

Reklama

1. By włosy szybko nie oklapły

W wilgotne włosy tuż u ich nasady wczesz grzebieniem odrobinę pianki zwiększającej objętość. Przeczesz je grzebieniem na całej długości, by rozprowadzić preparat. Układaj okrągłą szczotką.

2. By proste pasma zachowały świeżość

Porcję pianki wielkości orzecha włoskiego nakładaj na krótkie włosy (na długie – brzoskwini) i wczesuj ją w kosmyki od tyłu głowy, pochylając ją do przodu.

3. By loczki były sprężyste

Wilgotne włosy rozczesz grzebieniem. Wgniataj w nie dłońmi piankę (porcję wielkości piłki tenisowej) od końcówek do ich nasady.

Świetna fryzura przez cały dzień

Pianka to wszechstronny preparat. Ułatwia rozczesywanie włosów, zapobiega ich elektryzowaniu się i puszeniu się. Ułatwia ułożenie każdej fryzury i utrwala ten efekt na wiele godzin.

Do włosów cienkich

Chroni pasma przed wilgotnym powietrzem.

Modeluje i unosi

Sięgnij po pianki z napisem: „volume”, „stylizująca”, „elastyczna”.

Zapewnia puszystość i nie skleja pasm.

Pianka Volum'Max, Studio Line L'Oréal Paris, ok. 18 zł, nie obciąża delikatnych kosmyków, odżywia je dzięki multiwitaminom. Przeciwdziała puszeniu się włosów i ich oklapnięciu.

Zapewnia długotrwały efekt puszystości.

Pianka mocno nadająca objętość Hair Force, Artego, ok. 39 zł przeciwdziała oklapnięciu pasm i utrwala fryzurę.

Chroni przed wysoką temperaturą.

Up Volume & Control Look Expert, ok. 7 zł, unosi włosy u nasady i ułatwia modelowanie opornych kosmyków lokówką i prostownicą.

Ułatwia układanie delikatnych fal.

Pianka do włosów 2 w 1 effect Venus Styl, ok. 6 zł, nie skleja pasm. Nawilża je dzięki prowitaminie B5.

Loczki zyskują objętość i miękkość.

Boucles D'art, Couture Styling Kerastase, ok. 103 zł (u fryzjera) nie obciąża włosów, daje efekt mocnego utrwalenia sprężystych loków.

Artykuł pochodzi z kategorii: Fryzury

Świat kobiety
Więcej na temat:

Zobacz również

  • Kiedy lśnią, wyglądasz 15 lat młodziej! Szkodzą im zabiegi chemiczne i używanie suszarek, ale nie musisz z nich rezygnować. Nowoczesne kosmetyki i triki naszych babć pomogą włosom błyszczeć. więcej