Fryzury: Warkocze gwiazd seriali

Aktorki uwielbiają odejmować sobie lat. Dlatego w ich stylizacjach królują dziewczęce dobierańce, misterne francuzy, szalone twistery, romantyczne loki i koki. Jeśli lubisz bawić się konwencjami, spróbuj wyczarować podobne na swojej głowie. Te top trendy warto naśladować!

Agnieszka Więdłocha

Serialowa pani anestezjolog w codziennym wydaniu lubi dziewczęcy, zalotny look. Luźne upięcia odzwierciedlają romantyczną stronę jej natury. Wystarczy kilka warkoczyków, fikuśna kokardka lub opaska i z poważnej lekarki błyskawicznie zmienia się w figlarną kokietkę.

Podobną fryzurę możesz z łatwością wyczarować sama. Nic prostszego. Nałóż na włosy piankę, która doda im objętości bez obciążania. Wydziel różnej grubości pasma (cieńsze i dwa, trzy grubsze). Kilka skręć niedbale.

Reklama

Grubsze spleć w luźne warkocze, zbierz z tyłu i zepnij spinkami. Całość zawiń wokół głowy i upnij wsuwkami. Dwa pasemka możesz podkręcić na lokówce i luźno puścić z boku. Fryzurę utrwal lakierem.

Julia Rosnowska

Splecione francuzy i swobodnie puszczone loki idealnie pasują do jej dziewczęcego luzu i naturalnego wdzięku. Jeśli masz długie, gęste włosy, podatne na układanie, koniecznie zrób twistera z warkoczy. Zajmie Ci to 5 minut. Najpierw zbierz górną część włosów i na chwilę zepnij. Z boków wydziel grube pasemka i zapleć we francuskie sploty. Następnie połącz w warkocz z górnym pasmem lub puść luzem w formie kucyka.

„Julia” Jeśli jesteś szczęściarą o bujnych, miękkich lokach, możesz wyczarować niebanalną fryzurę. Zawiń dwa pasemka wokół palców, przypnij wsuwkami i połącz gumką w jeden kucyk.

Anita Sokołowska

Skromne, proste fryzury też mogą być eleganckie. Zabiegana pani doktor nie rozstaje się z kucykiem w różnych wariacjach. Lubi włosy zebrane w proste, francuskie dobierańce, które uwydatniają jej idealne rysy twarzy i wydłużają szyję.

Proponowana przez nas wariacja warkocza w stylu boho świetnie nadaje się do pracy. Dobrze rozczesane włosy utrwal lakierem. Z tyłu głowy podziel na dwie części. Spleć warkocz z jednej strony, następnie z drugiej i połącz gumką. Tak powstały koński ogon zapleć w jedną całość.

Małgorzata Socha

Aktorka stawia na misterne upięcia i koczki oraz słowiańskie warkocze. Na rozczesane włosy nałóż krem wygładzający.

Zbierz całość w kucyk, ciasno zwiń i owiń wokół gumki, aby utworzył koczek. Końcówkę kucyka podwiń pod gumkę i zabezpiecz całość kilkoma wsuwkami. Aby stylizacja się lepiej trzymała, spryskaj włosy suchym lakierem.

Joanna Liszowska

Masywny, holenderski warkocz to korzystna alternatywa dla rozpuszczonych loków.

Fryzura nadaje całości dziewczęcego uroku. Wydziel z przodu grubsze pasmo i zrób mały warkocz. Resztę przerzuć na bok, podziel na trzy równe części i zapleć. Dołącz mniejszy warkocz i całość zwiąż gumką. Prawda, że proste?!

Joanna Moro

Delikatna i kobieca. Wie, jak zamienić się w salonową piękność. Romantyczne upięcie podkreśla subtelną urodę aktorki. Wystarczy podzielić włosy na niewielkie pasma, podkręcić (np. na lokówce), a następnie podpiąć, dokładnie chowając wszystkie końcówki. Całość utrwalić lakierem.

Katarzyna Zielińska

W takim wcieleniu jej jeszcze nie widzieliśmy. To się nazywa fryzura z pazurem! Kasia udowadnia, że nawet z bardzo krótkimi włosami można nieźle zaszaleć.

Cienki warkoczyk, subtelnie upleciony tuż przy skórze, w połączeniu z ognistym kolorem włosów, wygląda odlotowo. Ta swobodna stylizacja jest prosta w wykonaniu. Nie wymaga długich zabiegów i skomplikowanych splotów. Wygląda świeżo i drapieżnie. Zdecydowanie dla niegrzecznych dziewczynek.

Anita Briem i Stacy Keibler

Gwiazdy światowego formatu uwielbiają dodawać fryzurom objętości. Na spacer po czerwonym dywanie wybierają rozpuszczone, lekko tapirowane włosy z wyrafinowanymi upięciami. Nie dajmy się zmylić. Nad na pozór niedbałym luźnym splotem pracuje sztab fryzjerów i stylistów. Cóż, czego kobieta nie zrobi, by wyglądać oryginalnie i zjawiskowo...

Zdaniem eksperta

Plecionki są bardzo modne w tym sezonie. Najprostszy, nie znaczy to jednak, że mało efektowny, będzie zwykły warkocz z trzech partii włosów.

Proponuję zrobić go na jeden bok i zostawić w nieładzie. Nada to fryzurze efekt lekkości. O wiele ciekawszym wariantem jest kłos, francuz lub dobieraniec z czterech pasm. Taki warkocz jest bardziej efektowny. A metoda jest bardzo prosta.

Za każdym razem bierzemy pierwsze pasmo z lewej strony i przeplatamy je pod drugim nad trzecim i pod czwartym, zawsze dobierając: od lewej do prawej.

Artykuł pochodzi z kategorii: Fryzury

Świat Seriali
Więcej na temat:

Zobacz również